Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska

Photomate partnerem strategicznym EV Klub Polska EV Klub Polska

Photomate wspiera rozwój EV Klub Polska, dołączając do grona partnerów strategicznych klubu. Marka coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na europejskim rynku, zwiększając również aktywność w Polsce oraz rozwijając ofertę z zakresu kompleksowego zarządzania energią elektryczną, oraz ładowania EV. Wspólne projekty umożliwią rozwój obu organizacji i przyczynią się do wsparcia sektora elektromobilności w Polsce.

Od 2008 roku Photomate jest liderem w regionie. Firma dostarcza falowniki do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Zespół liczący ponad 160 pracowników, pracuje w 23 krajach. Firma jest Certyfikowanym partnerem Huawei VAP (Value Added Partner) i CSP (Certified Service Partner) dystrybuującym falowniki, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych. Celem Photomate jest dostarczanie inteligentnych i niezawodnych urządzeń fotowoltaicznych z maksymalnym wsparciem technicznym dla klientów w Europie Środkowej, Wschodniej, Północnej, Kaukazie i Azji Środkowej.

Photomate oferuje także szereg bezpłatnych oraz odpłatnych usług po- i przed-sprzedażowych, a także szkoleń, które w dużej mierze świadczone są w KEZO Centrum Badawczym PAN, online lub telefonicznie przez doświadczonych specjalistów technicznych.

Cieszy mnie możliwość współpracy z EV Klub Polska, w ramach której możemy integrować się z wiodącymi markami z całego łańcucha wartości w elektromobilności. Naszym głównym celem jest zaprezentowanie naszych ładowarek samochodowych, które idealnie wpisują się w tematykę EV Klub. Przy okazji możemy również zaproponować nasze rozwiązania w zakresie falowników i magazynów energii do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Jestem przekonany, że będzie to inspirująca współpraca dla nas wszystkich.

Mówi Tomasz Żach, Country Manager, Photomate Polska.

EV Klub Polska to pierwszy i największy w Polsce klub właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych (5 000 użytkowników), który zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest również jednym ze współzałożycieli Global EV Drivers’ Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata.

Źródło: EV Klub Polska

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę