Nowy salon BMW w Poznaniu

Nowy salon BMW w Poznaniu BMW Group

W październiku 2023 r. został otwarty salon BMW Smorawiński – GZ w Poznaniu oferujący sprzedaż nowych modeli BMW oraz szeroki wachlarz usług, w tym nowoczesny serwis samochodowy. Otwarcie salonu zapewni klientom z regionu łatwiejszy i szybszy dostęp do produktów i usług z oferty BMW Group. Nowy Salon BMW znajduje się w południowo-wschodniej części Poznania przy ul. Ostrowskiej 330.

Salon Smorawiński – GZ jest położony w południowo-wschodniej części Poznania, w dzielnicy Nowe Miasto. Obiekt składa się z dwóch kondygnacji i zajmuje łączną powierzchnię 3 600 m2. W salonie zaaranżowano ekspozycje modeli marki BMW, specjalną strefę akcesoriów samochodowych oraz przestrzeń administracyjną.

Przed budynkiem znajduje się parking, który oddano do dyspozycji osób odwiedzających salon BMW Smorawiński – GZ. Na jego terenie wydzielono strefę ładowania samochodów elektrycznych, obejmująca 4 stacje.

Szeroka oferta produktów i usług marki BMW

Salon oferuje pełną gamę produktów marki BMW, w tym modeli należących do linii BMW M, szeroki wybór pojazdów elektrycznych i hybrydowych oraz prowadzi sprzedaż samochodów używanych Premium Selection z gwarancją producenta. Na miejscu można także skorzystać ze wsparcia doradców w zakresie usług finansowania pojazdów.

Nowoczesne usługi serwisowe

Na terenie obiektu działa także nowoczesny serwis BMW, oferujący m.in. usługi blacharsko-lakiernicze oraz sprzedaż części. W warsztacie znajduje się 9 stanowisk serwisowych, specjalne pomieszczenie do auto-detalingu, magazyn części zamiennych oraz myjnia. W przyszłości zakres usług zostanie rozszerzony o autoryzowany serwis MINI.

Źródło: BMW

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę