Nowy katalog "Środki smarne i chemia do klimatyzacji" Magneti Marelli

Magneti Marelli: "Środki smarne i chemia do klimatyzacji" Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli prezentuje nowy katalog "Środki smarne i chemia do klimatyzacji". Katalog ten zawiera kompleksową ofertę produktów przeznaczonych do obsługi i konserwacji układów klimatyzacji w samochodach.

W 100% syntetyczne środki smarne PAG do sprężarek chłodniczych

Nowy katalog obejmuje gamę w pełni syntetycznych środków smarnych PAG o wysokiej odporności na utlenianie, opracowanych specjalnie do smarowania chłodniczych sprężarek rotacyjnych. Środki te charakteryzują się bardzo niską temperaturą krzepnięcia i zapewniają bardzo długie okresy między wymianami.

Środki smarne POE do samochodowych układów klimatyzacji

Katalog zawiera również serię w pełni syntetycznych płynnych środków smarnych POE, opartych na biodegradowalnych olejach poliestrowych. Oleje te posiadają specjalny pakiet dodatków przeciwzużyciowych i są przeznaczone do stosowania w samochodowych układach klimatyzacji z alternatywnymi czynnikami chłodniczymi nieszkodliwymi dla warstwy ozonowej.

Fluorescencyjny kontrast UV do wykrywania wycieków

Dodatki UV to specjalne fluorescencyjne barwniki kontrastowe UV, które ułatwiają wykrywanie wycieków czynnika chłodniczego w samochodowych układach klimatyzacyjnych i chłodniczych. Stanowią one najprostszy i najtańszy sposób wyszukiwania nieszczelności. Dodatek UV Marelli oferuje wysoką fluorescencję, co w połączeniu ze specjalną lampą UV umożliwia łatwe wykrywanie wycieków.

Uszczelniacze do naprawy mikrowycieków

Katalog zawiera również specjalne uszczelniacze opracowane do naprawy mikrowycieków w samochodowych układach klimatyzacji. Uszczelniacze te są ekonomicznym sposobem naprawy, mogą być stosowane profilaktycznie i nie zawierają polimerów, które twardnieją pod wpływem wilgoci lub tlenu. Są bezpieczne dla układu i kompatybilne ze smarem i czynnikiem chłodniczym.

Zeskanuj kod QR i dowiedz się więcej: 

Nowy katalog "Środki smarne i chemia do klimatyzacji" Magneti Marelli zdjęcie w treści artykułu

Źródło: Magneti Marelli

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę