AutoExpert
Reklama
Reklama

Nowości w ofercie Polcaru

Preview
Polcar
19.8.2020
Reklama
Reklama

Wiosna i lato 2020 roku z pewnością przejdą do historii. Po okresie spowolnienia gospodarczego nie oznacza to jednak zastoju w branży. Polcar  w ostatnim czasie wprowadził do oferty szereg nowości oraz rozszerzeń asortymentu.

Wprowadzone zostały wielosezonowe płyny do chłodnicze marki SRLine (typu G11 i G12) do wszystkich rodzajów układów chłodzenia silników spalinowych.

Preview

Reklama

W ofercie pojawiły się dysze spryskiwaczy, element zazwyczaj bagatelizowany (wręcz niezauważany przez kierowców) a będący istotnym elementem dla bezpieczeństwa podróżowania, zużycia piór wycieraczek i poziomu płynu do spryskiwaczy w zbiorniczku.

Preview


Rozszerzona została oferta sprężyn gazowych w jakości P (w szczególności do aut w wieku 10+), które oferowane są w jeszcze niższej cenie. Zupełną nowością jest oferta sprężyn gazowych dedykowana kabrioletom, która na początku sierpnia trafia do sprzedaży.

Preview

Z końcem lipca w ofercie zaprezentowane zostały wysokiej jakości przewody do chłodnic wody, powietrza, filtrów powietrza, układów dolotowych oraz nagrzewnic – oczywiście z dwuletnią gwarancją.

Preview

Reklama


W sprzedaży są już także  zestawy łańcucha rozrządu o jakości porównywalnej z produktami oryginalnymi.

Preview


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://polcar.com/pl/nowosci. Pełna oferta Polcar dostępna jest na stronie: catalog.polcar.com.

Źródło: Polcar P.P.H.

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama