Nowości w ofercie Inter Cars

Nowości w ofercie Inter Cars Inter Cars

Szeroka oferta to jeden z fundamentów Inter Cars. W asortymencie pojawiły się niedawno nowości – rolety bagażnika BLIC oraz panele ochronne przestrzeni ładunkowej do samochodów dostawczych Duravan.

Do oferty Inter Cars wprowadzono pozycje, które będą przydatne dla wszystkich posiadaczy samochodów osobowych oraz dostawczych. Stanowią one innowacyjne dodatki i praktyczne rozwiązania w codziennym użytkowaniu samochodu, a także zapewniają wygodę podróżowania. Głównym zadaniem rolet jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem bagażnika oraz utrzymanie prywatności przestrzeni ładunkowej.

Panele ochronne Duravan przeznaczone są do zastosowania w małych i średnich samochodach dostawczych. Chronią one cienką blachę karoserii od wewnętrznej strony, pozwalając uniknąć bardzo szpecących i kosztownych w naprawie uszkodzeń mechanicznych. Produkty Duravan dostępne w ofercie Inter Cars przeznaczone są do samodzielnego montażu i demontażu, co jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Wszystko to, co niezbędne, znajduje się w zestawie, a cały proces montażu zajmuje zaledwie kilka minut i nie powoduje najmniejszej ingerencji w strukturę pojazdu. 

Panele ochronne Duravan charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną na przebicia i zarysowania oraz odpornością na wilgoć, wodę i większość substancji chemicznych. Zapewniają ochronę i poprawę estetyki przestrzeni ładunkowej. Istnieje również możliwość przełożenia ich do innego pojazdu o podobnych parametrach przestrzeni ładunkowej.

Oto przykładowe indeksy paneli ochronnych Duravan w Inter Cars e-Catalog:

  • 7-21-01P-W1 – materiał tworzywo sztuczne
  • 7-21-01S-W1 – materiał sklejka

Nowe pozycje w liniach produktowych poprawią komfort jazdy oraz funkcjonalność samochodów. Do oferty wprowadzono także około 40 referencji rolet bagażnika. Ta istotna część wyposażenia wnętrza pojazdu w stopniu znacznym ułatwi załadowanie bagażu. Jest także jednym z elementów podnoszących użytkowe właściwości samochodu.

Części nadwozia marki BLIC to wysokiej jakości elementy polecane zarówno jako alternatywa dla zamienników innych producentów, jak i części oryginalnych (nowych i z rynku wtórnego). 

Oto przykładowe indeksy rolet bagażnika BLIC w Inter Cars e-Catalog:

  • BLIC 3000-25-0071750P
  • BLIC 3000-25-0069750P

Źródło: Inter Cars

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę