Nowe sondy lambda DENSO

Nowe sondy lambda DENSO DENSO
11.2.2021

DENSO rozszerzyło ofertę sond lambda o 16 nowych numerów części jakości OE. Nowe czujniki mają 172 dodatkowe zastosowania w 2,6 mln pojazdów i zastępują 65 numerów części OE.

Wprowadzone do oferty sondy lambda mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Honda, Land Rover, Mazda, Subaru i Toyota. Nowe sondy są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, a szczegółowe informacje dotyczące przykładowych zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

Nowe sondy lambda DENSO
Program sonda lambda DENSO

Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda DENSO spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem), jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).

Więcej informacji o sondach lambda DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: DENSO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę