Nowe funkcje wyszukiwania w oprogramowaniu ESI[tronic] 2.0

Bosch
23.7.2018

Ze względu na rosnącą liczbę elektronicznych sterowników w pojazdach ilość danych w oprogramowaniu diagnostycznym Bosch ESI[tronic] stale wzrasta. Dlatego też szybki i prosty sposób wyszukiwania informacji niezbędnych do naprawy jest ważnym zagadnieniem dla każdego użytkownika programu.

Wraz z aktualizacją 2018/2 wszystkim użytkownikom programu ESI[tronic] zostały udostępnione nowo opracowane instrukcje ESI[tronic] 2.0 Online. Dostęp jest możliwy na podstawie każdej posiadanej licencji na ESI[tronic], bez dodatkowych opłat. Potrzebne jest tylko połączenie z Internetem. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może się przełączać między wersją tradycyjną a wersją online.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Bezpośredni dostęp do wszystkich dokumentów poprzez nową funkcję wyszukiwania na podstawie wpisywanego tekstu, kodów usterek oraz nazwy podzespołów..
  • Szybszy przegląd zawartości ekranu, lepsza czytelność, przejrzysta i prosta struktura.
  • Minimalne czasy ładowania nawet przy niskich prędkościach transmisji danych: ESI[tronic] 2.0 Online wykorzystuje inteligentne buforowanie poprzez zoptymalizowane, wydajne serwery.

Nowy, uproszczony sposób wyszukiwania jest analogiczny do popularnej wyszukiwarki Google. Użytkownik wyszukuje pomocnych instrukcji, podając opis symptomu, opis kodu błędu lub na przykład wpisując nazwę komponentu w pojeździe. Gdy tylko wpisze kilka pierwszych liter otrzymuje sugestie dotyczące odpowiednich słów kluczowych. Jeśli wyszukiwane hasło zostanie znalezione, wyniki zostaną wyświetlone, posortowane według stopnia trafności i pojawi się krótki opis zawartości.

W oprogramowaniu ESI [tronic] 2.0 Online dostępny jest także moduł „EBR – Znane błędy online”. Są to informacje oparte na bazie praktycznej wiedzy warsztatowej. Oprogramowanie to oferuje rozwiązania naprawcze dla usterek, które napotykają warsztaty samochodowe w czasie swojej codziennej pracy. Są to instrukcje zweryfikowane i sprawdzone przez fachowców z firmy Bosch. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy dla warsztatu i gwarantuje zadowolenie klienta z naprawy.

Źródło: informacja prasowa Bosch

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę