Nowe, bezpłatne szkolenia DENSO z systemów sterowania silnikiem (EMS)

Nowe, bezpłatne szkolenia DENSO z systemów sterowania silnik DENSO
16.11.2020

Po udanej serii szkoleń z układów klimatyzacji DENSO przygotowało nowy, bezpłatny webinar, tym razem z systemów sterowania silnikiem (EMS).

Szkolenie z systemów sterowania silnikiem (EMS) odbędzie się online, na platformie e-learningowej DENSO, w dwóch terminach: 17 listopada o 17:00 oraz 1 grudnia o 17:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas szkoleń omówione zostaną podstawowe zasady pracy systemu sterowania silnikiem (EMS) oraz wszystkie jego podzespoły i stawiane im wymagania. DENSO oferuje rozbudowany program części do systemów sterowania silnikiem (EMS), który obejmuje sondy lambda, masowe przepływomierze powietrza (MAF), czujniki ciśnienia absolutnego (MAP), pompy paliwa, zawory układu recyrkulacji spalin (EGR), czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGT) oraz czujniki położenia wałka rozrządu i wału korbowego. Wszystkie te części wykorzystują oryginalne technologie DENSO, które gwarantują idealne dopasowanie podczas montażu oraz niezawodność i wysoką wydajność na drodze.

Zapisy są dostępne na stronie: www.denso-technic.com/pl.

Więcej kursów

Oprócz nowego szkolenia z systemów EMS, portal e-learningowy DENSO został rozszerzony o kurs na temat świec żarowych. Obejmuje on zarówno ogólne informacje o rozwoju i historii tej części, jak również bardziej szczegółowe zagadnienia: jak prawidłowo zamontować świecę żarową, jakie są najczęstsze przyczyny usterek świec żarowych, jak je zdiagnozować i wymienić świecę.

Uruchomiona pół roku temu platforma do nauki online cieszy się dużą popularnością – zarejestrowało się na niej 1890 użytkowników, z których większość to pracownicy warsztatów. Rejestracja na denso-technic.com umożliwia mechanikom wzięcie udziału w kursach dotyczących różnych części, m.in. świec zapłonowych, rozruszników, alternatorów i układów klimatyzacji, jak również zdobywanie cennych nagród. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.denso-technic.com/pl.

Źródło: DENSO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę