Nowa strona internetowa DENSO Aftermarket

Nowa strona internetowa DENSO Aftermarket DENSO
12.5.2022

DENSO Aftermarket zaktualizowało swoją stronę www. Dzięki nowym funkcjom, treściom i wizualizacjom strona jest jeszcze bardziej intuicyjna i pomocna dla profesjonalistów z rynku wtórnego.

DENSO jest wiodącym dostawcą oryginalnych części samochodowych dla rynku wtórnego, dlatego jednym z najważniejszych elementów nowej strony internetowej jest e-katalog. Aby ułatwić użytkownikom szybkie znajdowanie odpowiednich części – zwłaszcza podczas skomplikowanych wyszukiwań – został on gruntownie przebudowany, tak aby być jeszcze bardziej przyjazny i intuicyjny dla użytkownika.

Nowa strona internetowa pobiera dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w sekcji „Gdzie kupić” można znaleźć najświeższe informacje, na przykład o dystrybutorach DENSO. Ponadto, w zależności od profilu, użytkownicy – dystrybutorzy, warsztaty lub osoby prywatne – mogą się zalogować i uzyskać dostęp do ekskluzywnych informacji.

Strona jest również zintegrowana z innymi usługami online DENSO Europe, takimi jak platforma e-learningowa – na której znaleźć można szkolenia techniczne i wziąć udział w konkursie „Liga Prawdziwych Mechaników” – platforma gwarancyjna i-claim oraz witryna e-commerce. Dzięki temu strona ma znacznie bardziej interaktywny, multimedialny charakter niż dotychczas. Na stronie zaktualizowano również treści dotyczące produktów i kategorii oraz wykorzystano nowe elementy wizualne.

– Projektując nową stronę internetową kierowaliśmy się czymś więcej niż tylko estetyką czy naprawianiem błędów – wyjaśnia Fatiha Laauich, Pan EU Strategic Marketing Manager. – Chodziło o postawienie potrzeb naszych klientów i partnerów na pierwszym miejscu. Ułatwienie korzystania z kluczowych usług, inteligentniejsze wykorzystanie danych i automatyzacja niektórych popularnych funkcji umożliwia odwiedzającym znacznie szybsze dotarcie do potrzebnych informacji, co ostatecznie zapewnia im lepsze wrażenia podczas korzystania ze strony.

– Doświadczenie jest naszym priorytetem we wszystkich działaniach DENSO Europe Aftermarket. Z pewnością dotyczy to również naszej obecności online – jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej, interaktywnej strony internetowej, która nie tylko lepiej wygląda, ale także znacznie skuteczniej wspiera naszych cenionych klientów.

Nowa strona DENSO ma adres https://www.denso-am.eu/pl.

Źródło: DENSO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę