Aplikacja MEWA ME porządkuje cyfrową szafę z ubraniami

Aplikacja MEWA ME porządkuje cyfrową szafę z ubraniami
8.6.2020

Nowa aplikacja MEWA ME umożliwia szybką kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników.  Dzięki niej można o każdej porze dnia i z każdego miejsca przesłać firmie MEWA życzenia odnośnie do napraw odzieży, a po konsultacji także rozmiary potrzebnej odzieży.

Aplikacja MEWA ME przeznaczona jest specjalnie dla wszystkich osób, które noszą odzież firmy MEWA lub są odpowiedzialne za jej zapewnienie pracownikom. Dzięki aplikacji kierownictwo firmy – bez konieczności zaglądania do umowy serwisu – zawsze i wszędzie wie, jaka odzież jest aktualnie wykorzystywana w zakładzie, który pracownik jaką odzież nosi i kiedy jest kolejny termin dostawy następnej partii czystej odzieży. Zlecenia dotyczące napraw odzieży można przesłać, przesuwając po prostu palcem po ekranie.

Pracownicy mogą również korzystać z aplikacji, co stanowi dla nich jeszcze większa wygodę: każdy z nich może bowiem w każdej chwili sprawdzić, jaką odzież ma na wyposażeniu. Takie rozwiązanie pozwala odciążyć przełożonych w wielu kwestiach, a firmie MEWA umożliwia natychmiastowe reagowanie na potrzeby zmian. Korzystając z aplikacji, każdy pracownik zawsze wie, jaka część jego odzieży znajduje się obecnie w firmie MEWA i kiedy zostanie mu ona ponownie dostarczona. Jeśli jego odzież zostanie uszkodzona, może on poinformować bezpośrednio producenta.

Trzeba zmienić rozmiar odzieży danego pracownika? Pojawia się nowy pracownik, któremu także trzeba zapewnić odzież roboczą? W takich wypadkach wystarczy cyfrowo skonsultować zapotrzebowanie z działem obsługi klienta. Pracownicy mogą potem przy pomocy aplikacji podać swoje wymiary, by otrzymać dokładnie dopasowaną odzież roboczą od firmy MEWA.

Aplikacja działa w języku niemieckim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, polskim i czeskim. Już można z niej korzystać i jest dostępna najpierw dla mniejszych zakładów.Aby wypróbować nową aplikację, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy MEWA.

Źródło: MEWA

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę