MERTZ zdobywa uznanie

Inter Parts
30.11.2018

Rodzina produktów MERTZ z oferty Inter Parts wkrótce powiększy się o 362 najpopularniejsze elementy metalowo-gumowe zawieszenia głównie do aut europejskich.

Coraz większym powodzeniem cieszą się elementy zawieszenia do aut osobowych marki MERTZ. Produkty tej firmy zasiliły ofertę Inter Parts w sierpniu 2017 roku i bardzo szybko przekonały do siebie użytkowników. Ich największym atutami są doskonała jakość, niezawodność, atrakcyjna cena, a także producent o wieloletnim doświadczeniu w branży aftermarketowej.  

Reklama

Rodzinę MERTZ stanowią wahacze i sworznie wahaczy, drążki kierownicze, końcówki drążków i łączniki stabilizatorów – w sumie ponad 630 referencji. W najbliższym czasie do sprzedaży zostaną wprowadzone elementy metalowo-gumowe zawieszenia. Wstępną ofertę stanowią 362 najpopularniejsze pozycje głównie do aut europejskich.

Więcej informacji o produktach MERTZ u sprzedawców Inter Parts. Kontakt: 89 524 92 03.

Reklama

Źródło: Inter Parts

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę