AutoExpert
Reklama
Reklama

Maszt oświetleniowy MX FUEL™ od MILWAUKEE®

Preview
MILWAUKEE
3.8.2021
Reklama
Reklama

MILWAUKEE®, marka znana z produkcji innowacyjnych narzędzi akumulatorowych, wprowadziła kolejne urządzenie, które ułatwi pracę w ciężkich warunkach i trudno dostępnych miejscach. Teraz do MX FUEL™ dołącza wyczekiwany maszt oświetleniowy.

Mobilny maszt oświetleniowy MX FUEL™ to połączenie trzech technologii opracowanych przez MILWAUKEE® – akumulatorów REDLITHIUM™, inteligentnej elektroniki REDLINK™ PLUS™ oraz technologii oświetleniowej TRUEVIEW™. Nowy maszt to urządzenie bezprzewodowe, które zapewnia doskonałe działanie, mobilność i stabilność nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych.

Reklama

Strumień świetlny TRUEVIEW™ o wysokiej intensywności i mocy aż do 27 000 lumenów przy zasilaniu sieciowym i aż do 20 000 lumenów przy zasilaniu akumulatorowym gwarantuje dobre doświetlenie nawet podczas nocnych prac. Regulacja głowic lampy w wielu kierunkach daje użytkownikowi możliwość nakierowania światła na wybrane przez siebie miejsce. Maszt oświetleniowy MX FUEL™ został wyposażony w trwałe, wysokoudarowe soczewki z poliwęglanu, które zapewniają doskonałą odporność na uderzenia.

Szczelna skrzynka akumulatorowa gwarantuje akumulatorom stałą ochronę przed wodą czy kurzem i umożliwia pracę w niesprzyjających warunkach. Urządzenie posiada kategorię ochrony IP55. Wbudowana ładowarka MX FUEL™ daje swobodę ładowania każdego akumulatora z systemu MX FUEL™ w trybie zasilania z sieci elektrycznej. Zarządzanie urządzeniem ułatwia darmowa aplikacja ONE-KEY™, dzięki niej można kontrolować maszt, ustawiać czas jego pracy oraz sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Reklama

Źródło: MILWAUKEE

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama