Lumileds Polska SA dołącza do TAPA

1.6.2016

Producent samochodowych źródeł światła oraz lamp warsztatowych marki Philips został członkiem międzynarodowej organizacji wyznaczającej standardy przewozu towarów o wysokiej wartości.

Transport Asset Protection Association, czyli Stowarzyszenie Ochrony Transportu Towarów, powstało w 1997 roku w USA. Organizacja działa na rzecz minimalizacji strat w produkcji, transporcie i dystrybucji produktów z segmentu zaawansowanych technologii (ang. „high-tech, high-value”). Ta charakterystyka idealnie odpowiada produktom marki Philips, w których stosowane są innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie.

Członkostwo w TAPA oznacza, że Lumileds Polska SA może posługiwać się certyfikatem stowarzyszenia w kontaktach z operatorami logistycznymi, co korzystnie wpłynie na wizerunek producenta i pozwoli osiągnąć korzystniejsze kontrakty na transport produktów marki Philips. Pracownicy Firmy mogą uczestniczyć w konferencjach i szkoleniach, dzięki którym dowiedzą się jak podnosić bezpieczeństwo składowanych produktów i zapewnić ich bezpieczny przepływ przy wykorzystaniu środków transportu dystrybutorów marki Philips.

Źródło: Informacja prasowa Philips

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę