Łukasz Barczyk nowym prezesem spółki MOTO Flota

Łukasz Barczyk nowym prezesem spółki MOTO Flota Moto-Profil

Do zarządu firmy MOTO Flota, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju, dołączył Łukasz Barczyk, obejmując stanowisko prezesa.

Łukasz Barczyk związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 16 lat. Doświadczenie zdobywał jako doradca serwisowy w koncernie Toyota. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. Z MOTO Flotą związany jest od 2019 roku, gdzie początkowo pełnił funkcję project managera, a następnie dyrektora ds. rozwoju. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej oraz Akademii WSB w Chorzowie.

Ścieżka zawodowa, którą przeszedłem w MOTO Flocie, sprawiła, że wiele procesów poznałem od podszewki. Miałem również możliwość uczestniczenia w tworzeniu, implementacji oraz ewaluacji szeregu projektów, dzięki czemu budowałem efektywne strategie rozwojowe. Powołanie na stanowisko prezesa jest dużym wyróżnieniem i motorem napędowym do dalszego rozwoju. Przede mną oraz zespołem MOTO Floty stoi wiele ciekawych wyzwań. W planie jest wprowadzenie kolejnych usług, które jeszcze bardziej umocnią pozycję firmy, reagowanie na zmiany zachodzące na rynku oraz dostosowywanie bieżących działań do trendów.

mówi Łukasz Barczyk, prezes MOTO Floty.

Źródło: Moto-Profil

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę