LeasePlan oddaje 50 samochodów do dyspozycji szpitali

Leaseplan przekazuje samochody
23.4.2020

LeasePlan Polska, jedna z największych na polskim rynku firm z branży wynajmu długoterminowego, przekazała do dyspozycji szpitali 50 samochodów, aby wesprzeć placówki w zapewnieniu bezpiecznego transportu dla personelu medycznego i obsługi szpitali.

Pierwsze pięć samochodów zostało dostarczonych do Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie w dniu 17 kwietnia, kolejne 4 samochody zostaną przekazane szpitalowi w czwartek 23 kwietnia. Są to kilkumiesięczne Seaty Leony  z silnikiem benzynowym 1,5, które firma LeasePlan oferuje na co dzień swoim klientom w ramach oferty wynajmu elastycznego FlexPlan. Auta posiadają pełną obsługę serwisową oraz ubezpieczenie i zostały użyczone szpitalowi na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia tego okresu w zależności od rozwoju sytuacji.

Rogier Klop, dyrektor zarządzający LeasePlan Polska – Każdy z nas może w tym trudnym czasie odegrać swoją rolę. Naszym sposobem w LeasePlan na okazanie wsparcia jest zaoferowanie samochodów dla szpitali. Chcemy też objąć naszą pomocą inne placówki i firmy, które aktywnie walczą ze skutkami pandemii, np. dowożąc lekarstwa i jedzenie dla osób chorych i starszych.

Źródło: LeasePlan

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę