Ktokolwiek widział… czyli najstarszy Kärcher poszukiwany

Ktokolwiek widział… czyli najstarszy Kärcher poszukiwany Kärcher
5.8.2020

Pierwszego sierpnia ruszyły zakrojone na szeroką skale poszukiwania. Masz w swojej firmie stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub inne? Zgłoś się ponieważ w ramach akcji „Stare na nowe” firma Kärcher daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia profesjonalnego HDS z podgrzewaniem wody jeśli dostarczy stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub innego producenta. To jednak nie wszystko. Posiadacz najstarszego urządzenia ciśnieniowego Kärcher będzie uprawniony do zakupu rewelacyjnej kosiarki LMO wraz z baterią i ładowarką w cenie 2 zł. Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html.

Urządzenia Kärcher słyną z niezawodności i długiej żywotności. Na wszystkie jednak maszyny przychodzi czas, gdy trzeba pomyśleć o wymianie ich na nowy model. Teraz jest do tego doskonała okazja, gdyż firma Kärcher daje atrakcyjny rabat dla każdego, kto dostarczy swoja starą „ciśnieniówkę” Kärcher lub innego producenta. Rabat dotyczy zakupu trzech modeli urządzeń z podgrzewaniem wody typu HDS.

Maszyny te są niezwykle przydatne zwłaszcza w obecnym czasie, gdy mierzymy się wszyscy z zagrożeniem epidemicznym. HDS to urządzenie, które dzięki temu, ze czyści gorącą wodą lub parą (w trybie parowym) potrafi usuwać z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa. 

HDS znajdzie zastosowanie w bardzo wielu branżach i sektorach. Transporcie, rolnictwie, budownictwie, magazynowaniu, logistyce i przemyśle.

Nie czekaj zwłaszcza jeśli posiadasz naprawdę „wiekowe” urządzenie marki Kärcher. Jeśli bowiem okaże się, że Twoja maszyna jest najstarsza, wtedy świetną akumulatorową kosiarkę LMO wraz z baterią i ładowarką zakupisz za …2 zł.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę