Kolejny cykl webinarów Textar

Kolejny cykl webinarów Textar Textar

Textar zaprasza na ostatni w tym roku cykl webinarów. Odbędą się 2 bezpłatne szkolenia.

Trwa rejestracja na ostatnie w tym roku webinary techniczne Textar. Szkolenie dotyczące układów hamulcowych w samochodach osobowych odbędzie się w środę, 2 listopada. Spotkanie na temat usterek hamulców w pojazdach użytkowych zaplanowano na czwartek, 3 listopada.

Marka Textar to lider w zakresie materiałów ciernych. Webinary techniczne Textar pozwalają w przyjazny dla mechanika sposób pogłębić lub odświeżyć wiedzę na temat prawidłowego serwisowania oraz naprawy układów hamulcowych. Zaplanowane na początek listopada bezpłatne szkolenia online kończą tegoroczny cykl spotkań.

Powiązane firmy

Tematem szkolenia dla pracowników serwisów zajmujących się samochodami osobowymi będą kwestie doboru tarcz i klocków hamulcowych do wyposażenia pojazdu, a także problemy z układem hamulcowym wynikające z nieprawidłowego doboru tych elementów.

Spotkanie dla mechaników specjalizujących się w pojazdach ciężarowych i użytkowych będzie dotyczyć typowych usterek układów hamulcowych w pojazdach ciężarowych w kontekście materiałów ciernych.

Webinary rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają 60 minut. Oprócz specjalistycznej wiedzy, podczas obu spotkań prezentowane będą m.in. przypadki warsztatowe związane z nieprawidłowym montażem, a także praktyczne porady dotyczące właściwego doboru części za pomocą katalogu Textar Brakebook. W trakcie szkoleń przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi. Prowadzący organizuje również szybkie konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Rejestracja i udział w webinarach są bezpłatne.

Zapisy na webinary

  • Prawidłowy dobór tarcz i klocków do konkretnego wyposażenia pojazdu
    - termin: 2 listopada. Zapisy dostępne są TUTAJ.
  • Typowe usterki układów hamulcowych w pojazdach ciężarowych w kontekście materiałów ciernych
    - termin: 3 listopada. Zapisy dostępne są TUTAJ.

Na osoby, które wezmą udział w całym cyklu webinarów Textar od kwietnia do końca roku, czekają certyfikaty potwierdzające nabycie fachowej wiedzy z zakresu materiałów ciernych oraz przydatny w warsztacie prezent.

Źródło: Textar

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę