Kia zaprezentuje swoją wizję przyszłości i przedstawi gamę modeli PBV

Kia zaprezentuje swoją wizję przyszłości Kia

Od teraz termin PBV Kia definiuje jako „platformę wykraczającą poza samochód”. Kia oficjalnie uruchomi działalność w zakresie modeli PBV podczas targów CES 2024 w Las Vegas w USA. Marka nie tylko przedstawi tam przyszłą gamę produktów PBV oraz wizję biznesową, ale także zaprezentuje kilka modeli koncepcyjnych PBV. Modele PBV marki Kia to kompleksowe rozwiązania z zakresu mobilności, które łączą dostosowane do potrzeb samochody elektryczne z zaawansowanymi usługami, które otworzą drzwi dla nowych biznesów i stylów życia.

  • Kia definiuje PBV jako „platformę wykraczającą poza samochód”.
  • Podczas targów CES w Las Vegas Kia zaprezentuje swoją wizję i strategię biznesową dotyczące modeli PBV.
  • Zaprezentowane zostaną nowe modele koncepcyjne i technologie PBV.
  • Prelegenci omówią ofertę modeli PBV i plan działania biznesowego.
  • Prezentacja wizji Kia „EV dla wszystkich” – na wystawie będzie można zobaczyć Concept EV3, Concept EV4, EV9 i EV6 GT.

Po raz pierwszy od pięciu lat podczas targów CES główni prelegenci opowiedzą o przyszłych strategiach biznesowych marki dotyczących PBV i zaprezentują wizję na przyszłość. Mowa będzie o, między innymi, nowej technologii modularyzacji Easy Swap oraz o Dynamic Hybrid, rozwiązaniach cyfrowych opracowanych przez zespół specjalistów Hyundai Motor Group oraz o planach integracji partnerstwa na świecie. W dniach 9-12 stycznia Kia zorganizuje także wystawy samochodów elektrycznych w LVCC West Hall oraz na LVCC Central Plaza.

Na wystawie modeli PBV marki Kia zaprezentowanych zostanie pięć modeli koncepcyjnych, w tym pierwszy model PBV, którego produkcja masowa ma rozpocząć się w 2025 roku. Podziwiać będzie można również szereg ekskluzywnych technologii PBV przeznaczonych do modeli marki Kia oraz prezentację poświęconą modelom PBV, która przedstawi strategię firmy dotyczącą samochodów definiowanych programowo oraz plany na przyszłość dotyczące integracji partnerstwa.

Wystawa samochodów elektrycznych marki zaprezentuje wizję Kia „EV dla wszystkich”. Do podziwiania będą samochody koncepcyjne EV3 i EV4 oraz modele EV6 GT i EV9. Jednocześnie zaprezentowane zostaną liczne korzyści związane ze stylem życia, z którego klienci mogą korzystać dzięki szybko rozwijającej się ofercie aut elektrycznych marki Kia.

Konferencja prasowa marki Kia podczas targów CES 2024 odbędzie się w Mandalay Bay we wtorek, 9 stycznia, o godzinie 00:00 czasu polskiego i będzie transmitowana na żywo na stronie worldwide.kia.com.

Źródło: Kia

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę