Produkt nominowany: John Bean® Tru-Point™ – urządzenie do kalibracji systemów ADAS

Produkt nominowany: John Bean® Tru-Point™ Snap-on Equipment SRL
4.7.2022

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

John Bean® Tru-Point™ to rewolucyjne, nowe urządzenie do kalibracji systemów ADAS. To jedyne urządzenie na rynku, które sprawdza poprawność geometrii zawieszenia pojazdu i pozycjonuje tablice kalibracyjne ADAS, monitorując każdy etap procesu, zapobiegając nieprawidłowościom poprzez powiadomienie użytkownika o wykryciu błędu.

Technologia oparta na kamerach i modelowaniu 3D buduje obraz pojazdu w przestrzeni, kompensuje nierówności podłoża i wyznacza położenie tablic i akcesoriów kalibracyjnych. Proces kalibracji może być wykonywany na podłodze lub podnośniku. Tru-Point™ działa w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie, które usprawnia proces dzięki wizualizacjom na ekranie w czasie rzeczywistym, eliminując ręczne lub laserowe pozycjonowanie tablic.

System umożliwia kalibrację kamery przedniej, radaru przedniego, systemów LiDAR, systemów Night Vision, martwego pola (kamera oraz radar). Po kalibracji generowany jest raport potwierdzający, że procedura została wykonana poprawnie i pojazd może być bezpiecznie użytkowany. Specyfikacje oraz procedury są regularnie aktualizowane, aby użytkownik miał dostęp do najbardziej aktualnych danych i procedur kalibracji.

Snap-on Equipment SRL
Tomasz Urbaniak
tel. 601 801 387
e-mail: tomasz.urbaniak@snapon.com
www.johnbean.com
Logo John Bean

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę