„Hetman wielki” od Huzar Tools

Huzar Tools
20.6.2016

Firma Huzar Tools wypuściła na rynek zmodernizowaną wersję klucza do suchych sprzęgieł „DSG” w automatycznych skrzyniach biegów.

Zestaw narzędzi „Hetman WIELKI” zawiera niezbędne elementy do wymiany sprzęgła w samochodach marki Renault, Ford, Audi, Seat, Skoda i Volkswagen wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów z suchym podwójnym sprzęgłem „DSG” (również do modeli po 2011r). Wieloletnie doświadczenie mechaników w użytkowaniu zestawu "Hetman" i współpraca z firmami zajmującymi się procedurami wymiany pozwoliło nam na skonstruowanie narzędzia „HETMAN WIELKI”, które obsługuje wiele marek aut wyposażonych w suche sprzęgła DSG, zestaw zawiera również dodatkową tuleję regulacyjną do modeli po 2011 roku. Taka konstrukcja zestawu, jak również przystępna cena sprawia, że jest to jedyny taki klucz na rynku .

Do przeprowadzenia poprawnego demontażu i montażu podwójnego sprzęgła konieczne są narzędzia specjalne.

Przy demontażu, z wałka skrzyni biegów należy zdjąć podwójne sprzęgło, a przy montażu należy je ponownie założyć. Należy również odpowiednio wyregulować sprzęgła K1 i K2 przy użyciu podkładek.

Cena: 1960 PLN + VAT.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę