Gwiazdy TVN Turbo i auta premium na Poznań Motor Show!

Motoryzacja w najlepszym wydaniu NEPTIS

W pierwszych dniach kwietnia Poznań zamieni się w centrum motoryzacyjnego świata. Wszystko za sprawą targów Motor Show, które co roku goszczą tłumy miłośników samochodów, motocykli i wielu innych rodzajów pojazdów. Podczas tegorocznej edycji, odwiedzający będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć na żywo imponujące auta premium oraz uścisnąć rękę ulubionym gwiazdom TVN Turbo, w specjalnej strefie Autoplac.pl - portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi od Yanosik.

Wielkie święto motoryzacji w Poznaniu już za chwilę!

Od największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej dzieli nas tylko kilka dni. Targi Poznań Motor Show wystartują 4 kwietnia i będą gościć miłośników motoryzacji do 7 kwietnia. Co roku to wydarzenie przyciąga tłumy do stolicy Wielkopolski, dostarczając niesamowitych wrażeń, m.in. za sprawą imponujących aut, które można podziwiać w wyznaczonych strefach.

Tegoroczna edycja będzie równie wyjątkowa! Prezentacje swoich premier samochodowych zapowiedziały już marki BAIC oraz SSangYong, nie zabraknie również ekspozycji super-cars, motocykli i aut od najbardziej rozpoznawalnych producentów. Pojawią się też akcenty retro-motoryzacyjne, które z pewnością ucieszą oczy niejednego uczestnika Poznań Motor Show.

Wśród wystawców pojawi się także serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi od Yanosik – Autoplac.pl, który zadebiutował na rynku w 2020 roku, a jego popularność wciąż rośnie. 

Jak zdradzają członkowie zespołu serwisu moto, w planach jest wiele niespodzianek, a jedną z nich będzie ekspozycja imponujących aut z sektora premium! Nazwy modeli nadal są trzymane w ścisłej tajemnicy przez zespół Autoplac.pl, co powoduje, że tym bardziej warto zaplanować swój pobyt na targach Motor Show i osobiście poznać szczegóły niespodzianki.

Autoplac.pl zaprosił do swojej strefy gwiazdy TVN Turbo i wielu innych ważnych gości ze świata motoryzacji

Fani programu „ABC Motoryzacji”, emitowanego na TVN Turbo, będą mieli doskonałą okazję, by osobiście poznać prowadzącego – Przemysława Szafrańskiego oraz Jacka Szczęcha z „Zawodowych handlarzy”, którzy zawitają w strefie Autoplac.pl na targach Poznań Motor Show

To nie wszystkie ciekawe postaci, które będzie można spotkać w strefie serwisu motoryzacyjnego Yanosik! Na stoisku Autoplac.pl pojawią się również specjaliści.

Małgorzata Miller, miłośniczka motoryzacji, jeżdżąca na wyścigi F1 i zwiedzająca muzea motoryzacyjne, na co dzień oferująca prawne wsparcie dealerów i komisów w procesach sprzedaży pojazdów i świadczeniu usług serwisowych.

Paweł Tuzinek ze Związku Dealerów Samochodów, który chętnie podzieli się swoją wiedzą z zakresu nowych przepisów rejestracji pojazdu.

Cezary Tokarski z serwisu Comperia, porównującego oferty dofinansowań do zakupu pojazdu.

Tomasz Rogalski z nowoczesnego serwisu CarQ, oferującego raporty historii pojazdu, już na podstawie numeru rejestracji.

Wywiady na żywo w strefie Autoplac.pl są zaplanowane od piątku do niedzieli, i jak zdradza zespół, odpowiadający za organizację stoiska, w godzinach od 11:00 do 15:00, będzie się wiele działo!

W pobliżu stoiska Autoplac.pl będzie obecna także strefa Yanosik, a w niej mobilne studio Radio Yanosik, w którym prowadzący audycje będą nadawać na żywo i zaproszą znane postaci ze świata motoryzacyjnego.

Zakup auta bez tajemnic – skorzystaj z bezpłatnych porad specjalistów

Uczestnictwo w targach Poznań Motor Show, to także doskonała okazja, aby zdobyć kilka cennych wskazówek, dotyczących zakupu auta na rynku wtórnym. Zespół ekspertów Autoplac.pl chętnie podzieli się doświadczeniem z każdym zainteresowanym i podpowie, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie przyszłego pojazdu.

Nasi eksperci, podczas Poznań Motor Show, chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania właścicieli pojazdów, którzy planują sprzedaż lub zakup nowego auta w przyszłości. To doskonała okazja, aby m.in. dowiedzieć się od specjalistów, na czym polega praca rzeczoznawcy i dlaczego warto skorzystać z jego usług, jak sprawdzić numer VIN, jakie pytania zadawać sprzedawcom samochodów, co sprawdzać podczas oględzin pojazdu, który zamierzamy kupić, i tak dalej. Nasz zespół jest otwarty na wszelkie pytania i chętnie doradzi, jak najlepsze rozwiązania. Także serdecznie zapraszam do odwiedzenia pawilonu numer 5A na Międzynarodowych Targach Poznańskich i strefy Autoplac.pl – mówi Julia Langa, Autoplac.pl

Odwiedzający strefę Autoplac.pl będą mogli także poznać tajniki skutecznej sprzedaży samochodu na rynku wtórnym, a partnerzy serwisu odnaleźć swój nick na specjalnie oklejonym pojeździe.

Poznań Motor Show to prawdziwe święto fanów motoryzacji, na którym nie może ich zabraknąć. Zwiedzający targi mogą liczyć na cały wachlarz wrażeń, o którego rozpiętość zadba ponad 100 marek i wystawców. Pojawią się także znane twarze z programów telewizyjnych, twórcy internetowi i prezenterzy radiowi, reprezentujący branżę motoryzacyjną.

Ekspozycje uatrakcyjniać będą liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. pokaz stuntów motocyklowych i Kongres MOVE, którego tematyka poświęcona jest przyszłości motoryzacji.

Bilety na Poznań Motor Show od Autoplac.pl

Jeśli planujecie odwiedzić Poznań Motor Show i jeszcze nie macie biletów, to Autoplac.pl przygotował dla Was nie lada gratkę. Aby zdobyć podwójną wejściówkę na dowolny dzień targów Poznań Motor Show, wystarczy wziąć udział w kreatywnym konkursie. Szczegóły są dostępne na profilu Autoplac.pl na portalu Facebook. Bilety na Poznań Motor Show są dostępne także w serwisie ToBilet, w standardowych cenach, podanych przez organizatora.

Źródło: NEPTIS

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę