Goodyear rusza z nową akcją promocyjną

Goodyear rusza z nową akcją promocyjną Goodyear

Goodyear uruchomił nową akcję promocyjną, w ramach której klienci mogą przy zakupie opon otrzymać zwrot do 250 zł. Oferta dotyczy zakupu różnych typów i rozmiarów opon przeznaczonych do samochodów osobowych, 4x4 i SUV-ów oraz aut dostawczych. Promocja obowiązuje do końca czerwca lub do wyczerpania puli nagród. 

Z promocji można skorzystać w trzech prostych krokach:

  • Krok 1: Kup 4 opony objęte promocją (4 takie same lub 2x2) wraz z usługą montażu. Promocją objęte są opony osobowe letnie, zimowe i całoroczne marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 23 cali. W przypadku opon dostawczych promocja dotyczy rozmiarów od 15 do 19 cali. Usługa montażu nie jest wymagana w przypadku zakupu kompletu opon promowanych u dealerów samochodowych
  • Krok 2: Zarejestruj dowód zakupu poprzez formularz dostępny na stronie
  • Krok 3: Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot środków w postaci czeku BLIK. Odbierz gotówkę w wybranym bankomacie. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych opon.

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu, czyli paragon lub faktura VAT, w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo w przypadku zakupu opon w serwisie oraz na wspomnianych wcześniej stronach internetowych, dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

Udział w promocji mogą wziąć osoby fizyczne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także przedstawiciele osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek i innych jednostek organizacyjnych, którzy w czasie trwania okresu promocyjnego kupią komplet opon promocyjnych na rzecz podmiotów, które reprezentują. Promocja Goodyear potrwa do 30 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. 

W ofercie promocyjnej konsumenci znajdą na przykład flagowe oponę letnią Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 w szerokiej palecie rozmiarowej. Jej niskie opory toczenia oraz wysoka nośność sprawiają, że jest idealna nie tylko dla typowych samochodów osobowych, ale także dla nowoczesnych SUV-ów oraz pojazdów elektrycznych, których kierowcy mają wyższe wymagania wobec opon z racji potrzeby maksymalizowania zasięgu i wydajności. Cześć artykułów z linii Eagle F1 Asymmetric 6 jest wyposażona w innowacyjne technologie Goodyear SoundComfort i SealTech. Ta pierwsza zapewnia cichszą jazdę, co jest kluczowe dla użytkowników pojazdów elektrycznych, natomiast SealTech automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm.

Kierowcy, którzy nie chcą wymieniać opon co sezon, a jednocześnie chcą czuć się pewnie na drodze niezależnie od warunków pogodowych, znajdą w promocyjnej ofercie opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons, oznaczone symbolem trzech szczytów górskich (3PMSF), który potwierdza, że model ten spełnia rygorystyczne normy testowe niezawodności i bezpieczeństwa na śniegu. Ponadto zapewnia dobre osiągi na mokrej i suchej nawierzchni, co zostało potwierdzone w wielu testach niezależnych organizacji oraz magazynów motoryzacyjnych.

Źródło: Goodyear

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę