Ewa Swoboda dołączyła do CUPRA Tribe

Ewa Swoboda dołączyła do CUPRA Tribe CUPRA

Pasja, nietuzinkowość i emocje to wartości, które wpisane są w DNA hiszpańskiej marki. Te cechy charakteryzują też nową ambasadorkę gliwickiego salonu CUPRA – Ewę Swobodę. Współpraca łączy świat sportu i motoryzacji oraz zapał i determinację, które charakteryzują lekkoatletkę.

  • Nową ambasadorką CUPRA poprzez współpracę z CUPRA Studio Lellek Gliwice jest multimedalistka Mistrzostw Polski i Europy, sprinterka Ewa Swoboda.
  • Najszybsza Polka otrzymała kluczyki do modelu CUPRA Leon Sportstourer VZ.
  • Samochód został spersonalizowany dzięki oklejeniu w grafiki artysty Kamila Naszkowskiego, autora tatuaży Ewy Swobody.

Ewa Swoboda to wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i Europy w biegu na 100 i 60 metrów. Jej sukcesy na arenie międzynarodowej, determinacja oraz zamiłowanie do sportu, a także duma z regionu, z którego pochodzi, czyli Śląska, sprawiają, że stała się idealną kandydatką na ambasadorkę salonu CUPRA Lellek Gliwice.

W ramach współpracy z gliwickim salonem, dealer udostępnia zawodniczce sportowe modele hiszpańskiej marki. Ewa Swoboda aktualnie do dyspozycji ma CUPRĘ Leon Sportstourer VZ z silnikiem 310 KM. Grafiki na samochód stworzył Kamil Naszkowski, tatuażysta z Zabrza. Nawiązują one do tatuaży lekkoatletki – również jego autorstwa. 

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością i dbałością o każdy detal w tym aucie. Lubię samochody agresywne, mocne i to auto spełnia moje oczekiwania. Mam dużą przyjemność z każdej podróży i to w każdych warunkach. Tak jak z bieganiem! A jeśli miałabym wskazać największy plus CUPRY Leona Sportstourera VZ – nie dość, że sportowe to również bardzo pojemne, co mnie mocno zaskoczyło. A dla mnie to niezwykle ważne – przyznaje Swoboda. 
 
W ramach współpracy powstał film, który przedstawia zawodniczkę podczas treningów oraz codziennego użytkowania samochodu. Materiał, który przekroczył już milion wyświetleń można obejrzeć tutaj. Planowana jest również organizacja wspólnego treningu sprinterki z klientami gliwickiego salonu.

Ewa Swoboda dołączyła do CUPRA Tribe zdjęcie w treści artykułu

Wierzymy, że połączenie świata motoryzacji i sportu stanowi idealne odzwierciedlenie DNA naszej marki. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Ewą Swobodą, która jest nie tylko niezwykle utalentowaną sportsmenką, ale także silną i inspirującą kobietą. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą wiele emocji zarówno klientom gliwickiego salonu, jak i fanom Ewy – przyznaje Tomasz Krochmal, Marketing Manager salonu CUPRA Lellek Gliwice.

Autorem zdjęć powstałych w ramach sesji fotograficznej jest Jakub Zajączkowski.

Źródło: CUPRA

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę