Opony Eurorepar Reliance na lato

Opony letnie Eurorepar Reliance
11.5.2020

Opony letnie Eurorepar Reliance to gama 49 wymiarów (od 13 do 17 cali), stosowanych w ogromnej większości samochodów poruszających się po drogach Europy.

Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki ma poprawiać własności jezdne oraz przyczepność w czasie jazdy na mokrej nawierzchni. Jednocześnie jest "przyjazna dla środowiska" dzięki niskiej zawartości węglowodorów aromatycznych. Opony spełniają wymogi norm ECE R30 i R117 dla produktów bez wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (wg założeń standardu NF 15527).

Dwa opasania stalowe i osnowa tekstylna bezszwowa zapewniają optymalną wytrzymałość bieżnika i zwiększają trwałość bez pogarszania zachowania się opony podczas jazdy.

Blok centralny typu RIB ma za zadanie poprawiać reakcję samochodu na ruchy kierownicą. Pasek o kącie zero stopni poprawia stabilność podczas jazdy na wprost i zwiększa trwałość opony. Kwadratowe bloki z boku opony odpowiadają za dobre trzymanie opony podczas jazdy w zakrętach. 4 wzdłużne rowki bieżnika zapewniają dobre odprowadzanie wody spod opony w czasie jazdy na wprost.


 Źródło: Eurorepar

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę