AutoExpert
Reklama
Reklama

Dayco ogłosiło powołanie Ruggero Semola na stanowisko Aftermarket Director EMEA

Preview
Dayco
12.4.2019
Reklama
Reklama

W tej roli Ruggero Semola będzie odpowiedzialny za kierowanie wszystkimi funkcjami regionu EMEA. Do jego zadań należeć będzie planowanie strategiczne, nadzorowanie wprowadzania nowych produktów oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, aby zapewnić firmie Dayco osiągnięcie celów, zapewniając jednocześnie większą wartość dla klientów.

– Jestem zachwycony moją nową rolą w Dayco i z niecierpliwością czekam by wspólnie z całym zespołem Dayco pracować nad rozwojem biznesu na rynku wtórnym w regionie EMEA – powiedział Ruggero Semola, Aftermarket Director EMEA.

Reklama

Ruggero ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Pracował w firmach: Bosch, Continental, Valeo, a ostatnio w Groupauto.

– Cieszę się, że Ruggero dołączył do zespołu aftermarket EMEA. Jego bogate doświadczenie będzie odgrywać kluczową rolę dla naszej strategii rozwoju rynku – powiedział Bruno Vallillo, prezes Global Aftermarket. Ruggero uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie nauk o biznesie (specjalizacja marketing) na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie.

Dayco jest światowym liderem w badaniach, projektowaniu, produkcji i dystrybucji podstawowych komponentów silników, układów napędowych oraz świadczeniu usług dla branży samochodów i pojazdów ciężarowych, a także dla przemysłu, sektora budowlanego i rolnictwa.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Dayco 

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama