Preparaty ASeptic do dezynfekcji powierzchni od ProElite

ProElite
10.4.2020
Reklama
Reklama

ProElite oferuje preparaty ASeptic na bazie alkoholu do szybkiego odkażania i dezynfekcji w placówkach użytku publicznego, przychodniach, gabinetach lekarskich, szpitalach, warsztatach, gospodarstwach domowych oraz do dezynfekcji rąk.

ASeptic Pro to gotowy do użycia preparat na bazie alkoholu do codziennego dezynfekowania i czyszczenia powierzchni. Dzięki wysokiej zawartości etanolu (75%) eliminuje wirusy, bakterie i grzyby. Jest niezwykle skuteczny, nie niszczy i nie odbarwia czyszczonych powierzchni.

Reklama

ASeptic Pro przeznaczony do dezynfekcji m.in.:

  • drzwi wejściowych i klamek,
  • balustrad, podłóg,
  • blatów kuchennych i stołów.

Środek sprzedawany jest w rozmiarze 750 ml w cenie 38,90 zł lub w rozmiarze 5 litrów w cenie 193,90 zł. Na życzenie klienta producent przygotowuje ASeptic Pro również w wersji 25 l w cenie 813 zł/netto.

ASeptic GEL to żel do szybkiej dezynfekcji rąk. Dzięki odpowiedniemu stężeniu alkoholu (70%) skutecznie i szybko eliminuje wirusy, bakterie i grzyby.

Reklama

ASeptic GEL przeznaczony m.in. dla:

  • placówek publicznych,
  • przychodni,
  • gabinetów lekarskich,
  • szpitali, gospodarstw domowych,
  • sklepów i obiektów handlowych.

Środek sprzedawany jest w rozmiarze 500 ml w cenie 35,11 zł (z pompką); 500 ml ecenie 31,59 zł (bez pompki); 5 litrów w cenie 193,16 zł.

Dla swoich partnerów producent przygotował program rabatowy. Zamówienia od 1000 do 3000 zł otrzymują rabat w wysokości 10%, a te powyżej 3000 zł – 35%.

Termin realizacji zamówień wynosi od 2 do 5 dni roboczych ustalanych w trakcie składania zamówienia. 

Źródło: ProElite

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama