Cykl webinarów: Technologie Hybrydowe Valeo

Cykl webinarów: Technologie Hybrydowe Valeo Valeo
19.3.2021

Już w czwartek 25 marca odbędzie się pierwsze szkolenie Valeo z cyklu prezentującego technologie elektryfikacji pojazdów i zastosowania nowych technologii.

Szkolenie odbędzie się w dwóch godzinach do wyboru: o 10:00 i 18:00, aby każdy z uczestników mógł dobrać odpowiednią porę dla siebie.

Podczas pierwszego webinaru z tego cyklu trenerzy techniczni Valeo przybliżą szczegółowe informacje na temat zaangażowania Valeo w elektryczną rewolucję układów napędowych. Dowiesz się, w przypadku jakich komponentów możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie Valeo.

 

Szczegóły wydarzenia

Temat: Technologie Hybrydowe Valeo
Cz. 1 – Droga do elektryfikacji
Data: czwartek, 25 marca 2021, godz 10:00 lub 18:00 (do wyboru)
Czas trwania: 1 godzina

>> Zarejestruj się na webinar. <<

Bonus – odbierz 500 punktów w programie Valeo Specialist Club

Valeo przygotowało dodatkową nagrodę dla wszystkich osób, które wezmą udział w czwartkowym szkoleniu. Uczestnicy, którzy obejrzą całe szkolenie, otrzymają specjalny kod, dzięki któremu zdobędą dodatkowe +500 punktów w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę