Centrum Szkoleniowe Profix

Multichem
22.3.2019

Globalne Centrum Szkoleniowe Profix utworzone przez producenta lakierów samochodowych, firmę Multichem, to miejsce z dostępem do badań i informacji nieosiągalnych na co dzień w warsztatach.

Firma Multichem może pochwalić się już ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji materiałów lakierniczych, a kadra szkoleniowa nie tylko uczestniczy w testowaniu produktów, ale pomaga tworzyć je od podstaw.

Reklama

Z myślą o przygotowaniu pracowników, usprawnieniu procesów i efektywności pracy opracowana została cała gama szkoleń: od własnoręcznego wykonywania napraw lakierniczych, dobarwiania kolorów, wykorzystywania spektrofotometrów, naprawy typu smart repair oraz szerokiej oferty szkoleń z detailingu.

Centrum Szkoleniowe Profix zlokalizowane w Tarnowie Podgórnym zapewnia materiały szkoleniowe, dedykowane centrum kolorystyczne, pełnowymiarową kabinę lakierniczą oraz strefę przygotowawczą.

Reklama

Źródło: Multichem

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę