Bilstein EVO S – zawieszenie gwintowane, które wznosi komfort prowadzenia na nowy poziom

Bilstein EVO S – zawieszenie gwintowane nowej generacji Bilstein

Oprócz najnowocześniejszej technologii najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się znakomitym designem. Charakterystycznymi elementami są szeroki przód z lakierowanym zderzakiem i mocno pochyloną przednią szybą oraz niewielka wysokość pojazdu. Jednakże dynamiczne nadwozie nie obiecuje zbyt wiele – nowy Multivan akcentuje bowiem przede wszystkim wygodę kierowcy.

Jeśli jednak kierowca chce być, jak mawia Bilstein: „Way Ahead” pod względem wyglądu i prowadzenia, zawsze można zdecydować się na zawieszenie typu coilover EVO S. Ten nowy produkt na rynku wtórnym oferuje m.in. bezstopniowe obniżanie z zapasem gwintów, dzięki czemu van błyskawicznie osiąga pożądaną wysokość. Sprawdzone na stanowisku badawczym i w testach jazdy Bilstein na całym świecie na różnych rodzajach dróg, zawieszenie Street Performance stabilizuje nadwozie, zapewniając większe osiągi i komfort.

Nowe zawieszenie coilover już na pierwszy rzut oka wznosi estetykę Volkswagena T7 na nowy poziom, obniżając furgonetkę nawet o 50 mm (poziom różni się w zależności od wariantu wyposażenia i silnika). Dzięki obniżeniu opony i nadkola są idealnie wyrównane. Tuning tego rodzaju podkreśla świeży wygląd nowego VW T7.

Również prowadzenie przekonuje już po pierwszych kilku metrach. Bilstein EVO S prezentuje się jako mocniejsze, a jednocześnie bardziej harmonijne niż standardowe zawieszenie dzięki ustawieniu amortyzatorów, które zostało osiągnięte podczas niezliczonych godzin pracy. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia również niżej położony środek ciężkości i imponująco zrównoważone reakcje na ruchy kierownicy.

Dynamiczna charakterystyka amortyzatorów w połączeniu ze znacznymi rezerwami komfortu oddaje więcej przyjemności z jazdy w każdej codziennej sytuacji – także na dłuższych trasach. Wszystkie zawieszenia EVO Performance Coilover są pokryte powłoką cynkowo-niklową w celu ochrony przed korozją, aby jak najdłużej cieszyć się produktem.

Zawieszenie_Coilover_BILSTEIN_EVO_S Bilstein

Źródło: Bilstein

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę