AUTOPART Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2013

AUTOPART
1.10.2013

Firma AUTOPART S.A. z Mielca otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013. Tegoroczne wyróżnienie zostało przyznane spółce w kategorii „Partner Firm Zagranicznych”.

Finał V edycji konkursu odbył się 20 września w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie. Jury konkursu wyłoniło 71 firm z całej Polski w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI w. Laureaci odebrali dyplomy z rąk podsekretarz stanu ds. parlamentarnych, polityki europejskiej i praw człowieka Henryki Mościckiej-Dendys i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

– Ta nagroda bardzo nas cieszy. Jest zwieńczeniem wielkiego wysiłku całego zespołu, który pracuje nad tym, abyśmy w branży akumulatorowej postrzegani byli jako wiarygodny partner gospodarczy zarówno w kraju jak i za granicą. Konsekwentnie prowadzimy politykę innowacyjności, która obejmuje rozwój bazy produkcyjnej i produktowej, systemów informatycznych oraz infrastruktury wewnętrznej a także ochronę środowiska – powiedziała Monika Bąk, prezes zarządu AUTOPART S.A., która reprezentowała mielecką spółkę w Warszawie.

Ambasador Polskiej Gospodarki to konkurs organizowany przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych. Promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera wizerunek polskiego przedsiębiorcy, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.

Więcej o firmie na stronie: http://www.autopart.pl

Źródło: AUTOPART

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę