39 nowych części termicznych od DENSO

39 nowych części termicznych od DENSO DENSO

DENSO Aftermarket rozszerzyło program części do układów termicznych o 39 nowych numerów katalogowych, które mają łącznie 447 zastosowań i zastępują 56 numerów części OE.

Rozszerzenie składa się z 21 sprężarek, 5 intercoolerów, 4 chłodnic oleju, 3 wentylatorów chłodnicy, 3 dmuchaw kabinowych, 2 rdzeni nagrzewnicy i 1 chłodnicy. Nowe części mają łącznie 447 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroen, Fiat, Nissan, Peugeot i Renault. Szczegółowe informacje o nowych częściach i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli: 

39 nowych części termicznych od DENSO zdjęcie w treści artykułu

Doświadczenie DENSO w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś. Części termiczne DENSO stosowane są zarówno w sektorze motoryzacyjnym, gdzie są montowane jako części OE przez wiele głównych marek, jak również w domowych i przemysłowych zastosowaniach. 

Obecnie oferta DENSO w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji oraz oleje sprężarkowe.

Źródło: DENSO

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę