35 nowych szerokopasmowych czujników tlenu w ofercie Niterra

35 nowych szerokopasmowych czujników tlenu w ofercie Niterra Niterra

Niterra wprowadza do swojej oferty 35 czujników tlenu NTK Vehicle Electronics. Te najnowsze produkty w portfolio firmy należą do grupy liniowych czujników szerokopasmowych.

Nowe czujniki tlenu firmy Niterra są kluczowym elementem redukcji szkodliwych zanieczyszczeń w wielu silnikach. Czujniki regulacyjne i diagnostyczne działają poprzez ciągły pomiar tlenu w spalinach, a następnie przekazują te informacje do jednostki sterującej silnika pojazdu (ECU), która z kolei oblicza stosunek powietrza do paliwa i zapewnia najlepszą wydajność katalizatora. W obliczu coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących emisji spalin znaczenie takich rozwiązań będzie coraz większe.

35 nowych czujników tlenu marki NTK jest już dostępnych w sprzedaży. Będą one montowane w modelach głównych producentów samochodów na całym świecie, m.in. Toyoty, Nissana, Renault i Volvo i są dostępne dla szerokiej gamy pojazdów, w tym popularnych crossover’ów Qashqai i RAV 4 Nissana i Toyoty, większego SUV-a XC60 Volvo i większego terenowego Land Cruisera Toyoty. Są one odpowiednie zarówno dla pojazdów z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, jak i hybrydowymi. Nowe czujniki tlenu odpowiadają aż 267 oznaczeniom OE i pasują do162 modeli pojazdów. Dzięki temu marka NTK Vehicle Electronics pokrywa jeden z największych zakresów na rynku IAM.

Produkty z nowymi oznaczeniami znajdą zastosowanie w około 15 milionach pojazdów w regionie EMEA i zwiększą pokrycie rynku przez markę NTK Vehicle Electronics o ponad 2%. 

Z ogromną satysfakcją informujemy o rozszerzeniu naszej oferty aż o 35 innowacyjnych czujników tlenu. Ten krok podkreśla nasze silne zaangażowanie w ciągły rozwój asortymentu dla naszych cenionych partnerów handlowych na rynku wtórnym. Naszym priorytetem jest dostarczanie im wszechstronnych i aktualnych rozwiązań, zwłaszcza w kontekście kluczowych komponentów samochodowych. Nowa oferta nie tylko zwiększa portfolio, lecz również umacnia pozytywny wizerunek dotyczący wartości naszych produktów. Jest to nie tylko kwestia zadowolenia klienta, ale również budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Dzięki takim innowacjom umacniamy naszą pozycję na rynku, oferując kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania dla naszych partnerów – mówi Dawid Pauszek, Manager Technical Support Aftermarket Eastern Europe w Niterra.

Niterra nieustannie rozwija swoją ofertę czujników tlenu, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wydajności i zagwarantować, że silniki będą czystsze i bardziej wydajne pod względem zużycia paliwa. Nowe części są świadectwem reputacji firmy i jej wyjątkowego zaangażowania w jakość, technologię oraz badania i rozwój. Oznacza to, że firma Niterra oferuje swoim klientom jeszcze szersze możliwości usług, zwiększając swój i tak już zasięg na całym świecie. Nowe dane dotyczące nowych czujników tlenu są już dostępne w aplikacji TecDoc.

Źródło: Niterra

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę