TXT MULTIHUB – Najwyższy model interfejsu TEXA

9.2.2021

GO EASIER. GO MULTIHUB.

Innowacyjne urządzenie jest najwyższym modelem interfejsu w swojej klasie. Zarządza różnymi protokołami komunikacyjnymi (CAN FD, DoIP, Pass-Thru). Jest wyposażone w zintegrowany wyświetlacz i system operacyjny Linux, aby komunikować się w trybie Smart.

Dziś, mechanik naprawiający pojazdy musi posiadać wiedzę z zakresu napraw różnych typów pojazdów, stosować kilka odmiennych protokołów diagnostycznych i wykorzystywać wiele metod komunikacji. W obliczu takich wymagań, TEXA opracowała TXT MULTIHUB, niezwykle wszechstronny interfejs diagnostyczny, który łatwo dostosowuje się do oczekiwań warsztatów i sprawia, że jego zastosowanie staje się szybkie i intuicyjne w każdej sytuacji.

Zaawansowane technologicznie urządzenie, bogate jest w unikalne cechy techniczne i konstrukcyjne, takie jak: obecność zintegrowanego wyświetlacza, wytrzymała konstrukcja z certyfikatem IP53, inteligentna łączność zapewniona przez system operacyjny Linux, obsługa protokołów CAN FD, DoIP, Pass-Thru.

TXT MULTIHUB to jedyne narzędzie diagnostyczne zdolne do jednoczesnej obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, motocykli, łodzi, maszyn rolniczych i budowlanych.

Powiązane tagi

NEWSLETTER
Zobacz więcej
autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę