TEXA AIR2 SAN UNBOXING + instrukcja konfiguracji urządzenia

10.5.2022

TEXA AIR2 SAN – rewolucja w sposobie dezynfekcji ozonem

TEXA prezentuje profesjonalne urządzenie do dezynfekcji pojazdów oraz pomieszczeń – jest to nowe spojrzenie na sposób ozonowania, różniące się od klasycznych urządzeń dostępnych na rynku. AIR2 SAN wyposażono w 3 czujniki – stężenia ozonu, wilgotności oraz temperatury, co daje mu możliwość przeprowadzania w pełni automatycznego procesu ozonowania z zachowaniem optymalnych parametrów procesu, chroniąc przy tym elementy wyposażenia ozonowanej przestrzeni.

Urządzenie wyposażono w filtr przeciwpyłowy, który zapobiega m.in. powstawaniu kwasu azotowego wyjątkowo szkodliwego dla człowieka. Kierując się wytycznymi Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego dotyczącymi zwalczania SARS-CoV-2 – AIR2 SAN przekształca ozon w tlen w końcowym etapie dezynfekcji. Urządzenie ma pilot zdalnego sterowania i możliwość nadzoru za pomocą aplikacji na smartfona oraz generowania raportu PDF.

AIR2 SAN współpracuje również z TEXA AXONE NEMO dzięki czemu ozonowanie wzbogacone jest o możliwości automatycznego sterownia klapami oraz siłą nadmuch w pojeździe.

Powiązane tagi

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę