Zrównoważony rozwój w stu procentach

MEWA
6.8.2021

MEWA zajęła pierwsze miejsce w aktualnym rankingu firm realizujących zasadę zrównoważonego rozwoju.

Firmy, które funkcjonują w oparciu o zrównoważony rozwój, pozostają w zgodzie z naturą... i działają z korzyścią dla swoich klientów. Jak pokazuje ankieta magazynu „Focus”: gotowość do zakupu danego produktu zależy w 60% od postrzegania danej firmy przez klienta, a tylko w 40% od samego produktu lub jego ceny.

Magazyn „Focus” w ramach swojej aktualnej akcji „Deutschland Test”, wspólnie z Instytutem Zarządzania i Badań Gospodarki (Instytut für Management und Wirtschaftsforschung) przenalizował oceny konsumentów dotyczące ponad 24 000 przedsiębiorstw, by móc wskazać firmy i marki postrzegane są przez klientów jako te, które uwzględniają w swojej działalności zrównoważony rozwój).

Zwycięzcą rankingu „Deutschlands beste Nachhaltigkeit” (firma najlepiej realizująca zasady zrównoważonego rozwoju) w kategorii „Wynajem tekstyliów” została firma MEWA, która zebrała pełną pulę punktów. Tym samym należy ona do grona tych firm, które według magazynu „Focus” wyznaczają kierunek dla innych.

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, a także fakt, iż doceniono nasze zaangażowanie w kwestii zrównoważonego rozwoju. Potwierdza to również, że obraliśmy właściwy kierunek działania, który będziemy kontynuować jeszcze intensywniej także w przyszłości.

Źródło: MEWA

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę