Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce

Bosch
3.12.2018

Z dniem 1 stycznia 2019 r. stanowisko Prezesa Zarządu Robert Bosch w Polsce obejmie pan Rafał Rudziński. Pani Krystyna Boczkowska, dotychczasowa Prezes Zarządu Robert Bosch w Polsce z dniem 31 stycznia 2019 r. kończy pracę w firmie.

Z dniem 1 stycznia 2019 r. pan Rafał Rudziński zostanie Prezesem Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce. Zastąpi na tym stanowisku panią Krystynę Boczkowską, która z dniem 31 stycznia 2019 r. kończy pracę po 26 latach budowania sukcesu lokalnej organizacji Bosch w Polsce.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Pan Rafał Rudziński przez ostatnie 14 lat kariery zawodowej był związany z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, gdzie od roku 2005 r. pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży, a w 2008 r. został mianowany na stanowisko Członka Zarządu. W zakresie jego odpowiedzialności znajdowały się obszary: sprzedaży, marketingu, serwisu fabrycznego oraz do 2017 r. także logistyki. Podczas jego pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego spółka zajęła pozycję lidera polskiego rynku AGD.

Wcześniej, w latach 1996-2000, pan Rafał Rudziński pracował w firmie Robert Bosch w pionie Elektronarzędzia jako Kierownik działu Skil Power Tools. W latach 2000–2004 pracował w firmie Miele na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.

Pan Rafał Rudziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, w obszarze Zarządzania i Marketingu.

Źródłó: Informacja prasowa Bosch

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę