Zawieszenie pneumatyczne – dodatkowy zysk bez dodatkowego wysiłku!

30.4.2020

Coraz więcej pojazdów jest wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne zamiast tradycyjnych sprężyn. Zawieszenie pneumatyczne występuje już nie tylko w pojazdach marki Bentley, BMW serii 7 czy SUV-ach, ale również w modelach Mercedes klasy C oraz Citroën C4 Grand Picasso. W związku z tym coraz więcej pojazdów wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne zjawia się w niezależnych warsztatach. Niestety wielu klientów z usterkami zawieszenia pneumatycznego jest odsyłanych do oficjalnego dealera. Niepotrzebnie!

Wymiana zawieszenia pneumatycznego jest tak samo łatwa, jak wymiana zawieszenia konwencjonalnego. Jest to po prostu wymiana zużytego produktu na nowy. Procedura ta nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi, czasami jedynie testera diagnostycznego do zresetowania kodu błędu. Wymiana miecha w amortyzatorze pneumatycznym również nie jest wielkim problemem i może być dobrym rozwiązaniem ekonomicznym. W razie wątpliwości lub pytań pomocą służą instrukcje montażu firmy Arnott w postaci zdjęć i filmików. 

Gdy warsztat przyjmuje zlecenie naprawy lub wymiany zawieszenia pneumatycznego, generuje to nie tylko dodatkowy zysk, ale równiez koszt poniesiony przez klienta będzie znacznie niższy niż u dealera. A to przekłada się na zadowolenie klienta. W końcu klient może się udać do warsztatu niezależnego z każdym problemem.

Mocne strony firmy Arnott
    • Najwyższa jakość i gwarancja
    • Najszerszy asortyment 
    • Bardzo łatwa diagnostyka i montaż
    • Dodatkowy zysk
    • Oszczędność dla klienta warsztatu

Asortyment firmy Arnott
    • Nowe amortyzatory pneumatyczne
    • Regenerowane amortyzatory pneumatyczne
    • Sprężyny pneumatyczne
    • Sprężarki OES
    • Zestawy do przebudowy

Czy wiesz, że
    • Wyciek można zazwyczaj z łatwością zlokalizować za pomocą wody z mydłem.
    • Wysokość samochodu nie jest ustalana przez miechy, ale przez czujnik wysokości.
    • Uszkodzenie lub zużycie sprężarki jest zazwyczaj spowodowane nieszczelnością miecha pneumatycznego. 

Źródło: Artykuł sponsorowany (Arnott)

Arnott – Air Suspension Products

Arnott – Air Suspension Products

Ponad trzy dekady doskonałości w dziedzinie zawieszeń pneumatycznych.

Firma Arnott świętuje 30 lat działalności jako zaufany lider z branży części zamiennych do zawieszeń pneumatycznych i akcesoriów do luksusowych samochodów osobowych, pick-upów i samochodów typu SUV.

Firma Arnott została założona przez rodzinę Arnott w Punta Gorda na Florydzie i od zawsze koncentruje się na zapewnianiu satysfakcji klientów poprzez produkowanie wysokiej jakości części zamiennych o formie, dopasowaniu i działaniu równorzędnym produktom oryginalnym, jednak oferowanych za przystępną cenę.

Przez ostatnie 30 lat firma Arnott rozrosła sie do poziomu marki globalnej, oferując ponad 380 jednostek SKU do ponad 1700 zastosowań, sprzedawanych przez czołowych dystrybutorów na całym świecie. Od trzech dekad firma Arnott wykazuje zaangażowanie na rzecz rozwijania wyjątkowych technologii w zakresie zawieszeń pneumatycznych i zdobywania zaufania dystrybutorów, monterów i użytkowników końcowych. Długa lista innowacji i patentów firmy Arnott scementowała jej pozycję jako globalnego lidera w zakresie rozwiązań zamiennych do zawieszeń pneumatycznych.

Profil Firmy

Arnott – Air Suspension Products