Arnott – Air Suspension Products
Arnott – Air Suspension Products

Arnott – Air Suspension Products

Docterskampstraat 1E/1F, null 5222 AM‘s-Hertogenbosch, NL

http://www.arnotteurope.com

O FIRMIE

Ponad trzy dekady doskonałości w dziedzinie zawieszeń pneumatycznych.

Firma Arnott świętuje 30 lat działalności jako zaufany lider z branży części zamiennych do zawieszeń pneumatycznych i akcesoriów do luksusowych samochodów osobowych, pick-upów i samochodów typu SUV.

Firma Arnott została założona przez rodzinę Arnott w Punta Gorda na Florydzie i od zawsze koncentruje się na zapewnianiu satysfakcji klientów poprzez produkowanie wysokiej jakości części zamiennych o formie, dopasowaniu i działaniu równorzędnym produktom oryginalnym, jednak oferowanych za przystępną cenę.

Przez ostatnie 30 lat firma Arnott rozrosła sie do poziomu marki globalnej, oferując ponad 380 jednostek SKU do ponad 1700 zastosowań, sprzedawanych przez czołowych dystrybutorów na całym świecie. Od trzech dekad firma Arnott wykazuje zaangażowanie na rzecz rozwijania wyjątkowych technologii w zakresie zawieszeń pneumatycznych i zdobywania zaufania dystrybutorów, monterów i użytkowników końcowych. Długa lista innowacji i patentów firmy Arnott scementowała jej pozycję jako globalnego lidera w zakresie rozwiązań zamiennych do zawieszeń pneumatycznych.