Kamera samochodowa Xblitz Z4

Kamera samochodowa Xblitz Z4
22.6.2020

Na rynek wprowadzono Xblitz Z4, nową kamerę samochodową polskiego producenta elektroniki użytkowej. 

Xblitz Z4 to niewielkie urządzenie, które nie zasłania widoku kierowcy, nie rozpraszając go w czasie jazdy. Jego wyświetlacz ma jedyne 2 cale przekątnej. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD, pozwalając na zarejestrowanie ważnych szczegółów na nagraniu z drogi.  

Wideorejestrator posiada dodatkowe doświetlenie 6 diodami IR, dzięki czemu sprawdzi się podczas rejestrowania trasy nocą. Dzięki funkcji nagrywania w pętli starsze nagrania nie muszą być ręcznie usuwane z karty pamięci, zostaną nadpisane nagraniami nowszymi. Czujnik grawitacyjny G-Sensor uchroni nagrania z nagłego hamowania lub stłuczki przed nadpisaniem. Tryb parkingowy automatycznie uruchomi kamerę samochodową Xblitz Z4, gdy ta wykryje wibracje spowodowane np. stłuczką parkingową.

Kamerę samochodową Xblitz Z4 można nabyć za 139 zł na stronie producenta.

Źródło: Xblitz

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę