Wyważarka wysokoobrotowa firmy Schenck

Schenck
14.3.2018

Nowa wyważarka wysokoobrotowa TBsonio firmy Schenck wykorzystywana jest do precyzyjnego wyważania wysokoobrotowego rdzenia turbosprężarki w zakresie obrotów eksploatacyjnych i w warunkach zbliżonych do rzeczywistej eksploatacji. 

Umożliwia ona sprawdzenie parametrów dynamicznych turbiny w całym zakresie a następnie podaje dokładnie wartość masy niewyważenia do korekcji. Podstawowe zalety to: prędkość wyważania do 250 000 obr/min; minimalne osiągane niewyważenie resztkowe: 0,01 gmm; najnowszy układ pomiarowy CAB950 SmartTouch; korpus maszyny wykonany z odlewu mineralnego

Reklama

Wyważarka TBcomfort została zaprojektowana specjalnie do wyważania z największą dokładnością elementów turbosprężarek - wałka z turbiną oraz koła kompresji. TBcomfort wyposażona jest w układ pomiarowy CAB 820 z ekranem dotykowym i elektronicznym systemem sterowania napędem. Dzięki swojej konstrukcji, wyważarka zapewnia najwyższą wydajność i dokładność wyważania.

Reklama

Źródło: Schenck

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę