Delphi Technologies Aftermarket jest nadal certyfikowanym dostawcą dokumentacji technicznych – ze wspaniałym wynikiem

wysoka ocena danych katalogowych Delphi Technologies Delphi Technologies Aftermarket
24.9.2020

TecDoc Informations System GmbH ocenia poprawność elektronicznych danych katalogowe Delphi Technologies na 99,75 procent. W poprzednich latach firma Delphi Technologies znacząco poprawiła jakość danych, liczbę pojazdów do których oferuje części, gamę produktów oraz usługi dla sklepów i warsztatów.

Delphi Technologies Aftermarket jest nadal„certyfikowanym dostawcą danych w dokumentacjach technicznych” – i to ze wspaniałym wynikiem: według TecDoc Informations System GmbH, firma uzyskała 99,75 procent punktów w najnowszej ocenie elektronicznych danych katalogowych, a tym samym niemalże pełną ich liczbę.

Powiązane firmy

Delphi Technologies

Katalog elektroniczny już dawno zastąpił tradycyjny katalog drukowany jako standard w branży. Słusznie, ponieważ to rozwiązanie cyfrowe zapewnia większą różnorodność informacji, większą przejrzystość co do dostępnej oferty części zamiennych i wreszcie szybszą i bardziej efektywną naprawę. Pod warunkiem, że zgadza się jakość danych.

Sklepy i warsztaty mogą w każdej chwili i bez wahania polegać na danych w dokumentacjach technicznych firmy Delphi Technologies Aftermarket. Podkreśla to po raz kolejny najwyższy wynik w aktualnym rankingu i w dalszym ciągu status certyfikowanego dostawcy danych w dokumentacjach technicznych.

Poprawiona jakość danych, poszerzona gama produktów   

Przeciętnie dostawcy danych w dokumentacjach technicznych otrzymują ocenę równą 90 procent. To, że Delphi Technolgies wypada znacznie powyżej tej wartości i uzyskuje prawie pełną liczbę punktów, ma swoją przyczynę: firma Delphi Technologies Aftermarket bardzo mocnoz pracowała w ostatnich latach nad poprawą jakości danych. I nie tylko to: firma znacznie poszerzyła swój asortyment, regularnie informowała o premierach produktów na rynku części zamiennych oraz stale zwiększała liczbę pojazdów, między innymi w azjatyckim segmencie pojazdów, do których oferowała części zamienne.

– W ubiegłych latach zainwestowaliśmy wiele pracy i pieniędzy, aby zaoferować rynkowi części zamiennych istotny, stale rosnący, obszerny asortyment produktów w jakości  OE oraz optymalnie skonfigurować procesy wspomagające - od zarządzania portfolio, przez katalogi, po serwis techniczny i szkolenia – wyjaśnia Rüdiger Hölzel, Country Director na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. –Te rekordowe 99,75 procent w ocenie TecDoc pokazuje nam, że wybraliśmy właściwą drogę. Będziemy dalej nad tym pracować, aby być coraz lepszymi.

Źródło: Delphi Technologies Aftermarket

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę