Wielki Finał AP EXPERT 2022 coraz bliżej. Znamy szczegóły

Wielki Finał AP EXPERT 2022 coraz bliżej. Znamy szczegóły AP Expert
21.7.2022

9. edycja promocji AP EXPERT, ukierunkowanej na rozwój wiedzy i umiejętności mechaników, już przekroczyła półmetek. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę w testach, a także wypatrują, co będzie na nich czekać w Wielkim Finale. A tam atrakcji nie zabraknie.

W tym roku w Wielkim Finale przygotowano 150 miejsc dla najlepszych uczestników. Jak w minionych latach liczą się nie tylko zakupy na wybranym asortymencie oraz punkty zebrane w akcjach specjalnych, ale i wiedza, bez której żaden uczestnik nie będzie mógł przystąpić do Wielkiego Finału.

Plan na Wielki Finał

Pierwszym punktem Wielkiego Finału, który rozpocznie się 9 września w resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem, będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie liczby zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka awansująca do części praktycznej finału.

10 września zacznie się od targów, na których będzie można zapoznać się z pełną ofertą partnerów firmy. Następnie odbędzie się ostatni etap zmagań o nagrodę główną oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – Duży oraz Mały Finał Praktyczny. Zadania finałowe już czekają na uczestników.

Następnie przyjdzie czas na pozostałe atrakcje. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły i przeobrażą się w szalonych konstruktorów pojazdów wyścigowych, następnie będą rozwiązywać kryminale zagadki Zakopanego, by na koniec zmierzyć się w wyścigach.

Na deser Wieczorna Gala

Wieczorem odbędzie się bankiet, podczas którego poznamy zdobywcę tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz laureatów pozostałych miejsc. Wyśmienita kolacja będzie natomiast przyczynkiem do świetnej zabawy w towarzystwie Piotra Bałtroczyka, zespołu Gruba Ferajna i tańców do rana.

Tegoroczna pula nagród wynosi aż 850 tysięcy zł. Na najlepszego mechanika czeka prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna Skoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM wraz z pakietem ubezpieczenia. Również pozostali finaliści mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Duży Finał:
    2. motocykl Honda CB125R oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
    3. elektryczny skuter Barton E-MAX One Li-ion oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
    4. rower elektryczny EcoBike X-City Coffee 19″ oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto,
    5. hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC910.2 oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto.

Mały Finał:
    1. rabat transakcyjny AP o wartości 25 000 zł brutto,
    2. rabat transakcyjny AP o wartości 20 000 zł brutto,
    3. rabat transakcyjny AP o wartości 15 000 zł brutto,
    4. rabat transakcyjny AP o wartości 10 000 zł brutto,
    5. rabat transakcyjny AP o wartości 5 000 zł brutto.

Źródło: AP EXPERT

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę