VARTA sprawdzała wiedzę młodych mechaników na Poznań Motor Show

VARTA sprawdzała wiedzę mechaników na Poznań Motor Show VARTA

XIII Edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników już za nami. Wzięło w niej udział ponad 12 000 uczestników, którzy przez kilka miesięcy walczyli o wejście do ścisłego finału. Finał miał miejsce w ubiegły weekend w trakcie Poznań Motor Show.

Najlepsi młodzi mechanicy w kraju walczyli o zwycięstwo w swoich konkurencjach. Do finału dostało się ponad 400 uczestników, a każdy z nich stawiał czoła wyzwaniom z pełnym zaangażowaniem, demonstrując nie tylko umiejętności techniczne, ale także kreatywność i zdolność do szybkiego myślenia.

Powiązane firmy

Clarios Poland Sp. z o.o.
VARTA_Poznan_Motor_Show Źródło: VARTA

VARTA podczas czterech dni targów doradzała, wspierała i testowała wiedzę młodych mechaników. Na swoim stoisku przeprowadzili aż 5 konkurencji:

  • Młody Mechanik,
  • Elektromobilni,
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych,
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • oraz Mechanik Zawodowy.

Uczestnicy zmagali się z takimi zadaniami, jak np. testowanie i adaptacja akumulatora w module BMS, czy diagnostyka układu ładowania w pojazdach HEV. Dla młodych mechaników te mistrzostwa to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również nieocenione doświadczenie edukacyjne.

Dzięki m.in. marce VARTA mogli oni poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, co będzie miało istotne znaczenie w ich dalszej karierze zawodowej.

VARTA_Poznan_Motor_Show Źródło: VARTA

Niezwykłą atmosferę Mistrzostw podkreślała także obecność licznych specjalistów i ekspertów, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. To właśnie dzięki takim wydarzeniom branża motoryzacyjna rozwija się i inspiruje kolejne pokolenia.

Źródło: VARTA

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę