Valeo na targach Automechanika Frankfurt 2016

Valeo
8.8.2016

Valeo zaprezentuje swoje innowacje dla niezależnego rynku motoryzacyjnego na targach Automechanika 2016, które odbędą się we Frankfurcie w dniach 13–17 września.

Odwiedź Valeo na głównym stoisku w hali nr 3 na stanowisku A61, gdzie poznasz ideę Zielonego Pudełka Valeo. Z kolei na głównym placu Messe Frankfurt (Agora) zaparkowana będzie naczepa „Valeo on Tour”.

Hasło Valeo Service brzmi „Troszczymy się o Ciebie”. W praktyce oznacza to kilka poziomów opieki, którą Valeo Service otacza swoich Klientów:

  • opieka produktowa – ponad 90-letnie doświadczenie na rynku wyposażenia oryginalnego, dzięki czemu części i komponenty z zielonym logo stosowane są powszechnie w pojazdach, czyni z Valeo godnego zaufania specjalistę na niezależnym rynku motoryzacyjnym,
  • opieka techniczna – dzięki programowi wsparcia Tech’Care dla warsztatów samochodowych,
  • opieka marketingowa – dzięki dostarczaniu Klientom wszystkich narzędzi promocyjnych i komunikacyjnych, które ułatwiają sprzedaż,
  • opieka Klienta – dzięki proponowaniu naszym klientom usług daleko wykraczających poza ich oczekiwania, co jest zasługą skrojonych na miarę usług CRM,
  • opieka logistyczna – charakteryzująca się wyjątkowym zaangażowaniem w realizację dostaw oraz dbanie o dostępność,
  • opieka cyfrowa – dzięki programowi cyfrowemu Valeo, w skład którego wchodzą inteligentne aplikacje internetowe oraz nasza coraz wyraźniejsza obecność na profilach społecznościowych.

Zaufaj specjaliście na rynku wtórnym, który może się pochwalić ofertą rozszerzaną co roku o ponad 3500 nowych produktów. 14 linii produktowych dla samochodów osobowych oraz 11 dla pojazdów użytkowych umożliwia warsztatom oferowanie najbardziej efektywnych usług naprawczych, a użytkownikom pojazdów zapewnia większe bezpieczeństwo, komfort oraz przyjemność jazdy.

Jako wiodący wytwórca części dla producentów pojazdów, Valeo zaprezentuje swój najnowszy asortyment w jakości OE obejmujący m. in. sprzęgła, wycieraczki i oświetlenie, dopełniając go swoimi liniami produktów regenerowanych i przeznaczonych na aftermarket, opracowanych z wykorzystaniem doświadczeń zebranych w produkcji na pierwszy montaż. Pracownicy Valeo chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z gośćmi odwiedzającymi stoisko producenta na Automechanice.

Targowe premiery

Już za kilka tygodni Valeo zaprezentuje od dawna wyczekiwane płaskie wycieraczki tylne multi-connection wraz z nową gamą wycieraczek Hydro Connect. Rozwiązanie Valeo Service pokrywa 96 proc. zastosowań w europejskim parku samochodowym dzięki zaledwie 8 numerom części i 3 konektorom. Dzięki temu dystrybutorzy i warsztaty będą mogli łatwiej zarządzać stanami magazynowymi, a użytkownicy pojazdów w prosty sposób dobrać odpowiednie wycieraczki do aut.

Wzmacniając swoją obecność w segmencie pojazdów użytkowych, Valeo przedstawi swoją najświeższą ofertę układów klimatyzacyjnych pod marką Spheros, przeznaczoną dla autobusów i autokarów. Marka Spheros stała się właśnie częścią Grupy Valeo. Oferta dla autobusów oraz autokarów zostanie wzbogacona o dwa główne produkty – układy klimatyzacyjne Citysphere Compact dla autobusów miejskich (produkowane zarówno na pierwszy montaż, jak i na aftermarket oraz systemy grzewcze do autobusów Thermo E 200/320, będące wyjątkowo nowatorskim rozwiązaniem, czerpiącym z wieloletnich doświadczeń opierających się na poprzednich, odnoszących sukcesy modelach.


W zgodzie z wymogiem redukcji emisji CO2, Valeo proponuje asortyment regenerowanych produktów, bazujących na praktycznej wiedzy Valeo, których jakość nie odbiega od tych, które produkowane są na pierwszy montaż. Mikrohybrydowe rozruszniki i alternatory i-Stars oraz Restart łączą oszczędność paliwa z długim okresem eksploatacji.

Valeo energicznie pracuje nad wdrożeniem programu Tech’Care, który jest przeznaczony wyłącznie dla warsztatów samochodowych. Wsparcie techniczne, akcje promocyjne, pomoc techniczna i narzędzia warsztatowe – te wszystkie elementy zostaną przedstawione w naczepie Valeo Trailer zaparkowanej na głównym placu targów (Agorze). Naczepa jest dwupiętrowa i ma aż 120 m2 powierzchni, a obecni tam specjaliści techniczni Valeo z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące Tech’Care.

Źródło: Informacja prasowa Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę