Układ schładzania powietrza do kabiny lakierniczej

astherm
20.1.2020
Reklama
Reklama

Czy chcemy czy nie, zmiany klimatu są zauważalne. Ostatnie okresy letnie z temperaturami ok. 35–38°C dały się bardzo mocno we znaki. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy pracują w kabinach lakierniczych. Tam temperatury potrafią być o jeszcze 2°C większe na skutek np. emisji ciepła przez lampy.

W związku z ociepleniem klimatu Astherm proponuje wyposażenie kabin lakierniczych w układy schładzania. Ich skuteczność jest na poziomie 10–12°C, co oznacza, że jeżeli na dworze panuje temperatura 35°C, w kabinie można obniżyć temperaturę do 23–24°C.

Reklama

Układy te charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji, na poziomie 15–20% w stosunku do standardowych układów klimatyzacyjnych. Mogą one być zainstalowane na życzenie klienta w każdej kabinie Astherm, ale również w każdej innej kabinie, jeżeli zabudowa agregatu na to pozwoli.

Astherm zaprasza do składania zapytań pod adresem info@astherm.pl lub telefonicznie: tel. 22 717 74 02.

Reklama

Źródło: Astherm

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama