Raz zamówić i zawsze korzystać

MEWA
13.10.2020
Reklama
Reklama

Wynajęta mata wejściowa do wycierania butów może być prana i czyszczona około 200 razy. Mata taka trwale zapobiega przedostawaniu się brudu do warsztatów, hal zakładowych czy innych pomieszczeń, ułatwiając tym samym sprzątanie budynków.

Maty wejściowe i wycieraczki, zbierające brud wnoszony na podeszwach butów, są istotne dla utrzymania czystości w budynku. Brud pozostaje na matach rozłożonych w obszarach wejściowych i w korytarzach i nie jest przenoszony do innych pomieszczeń. Użytkownik nie musi mieć własnych mat. Firma MEWA oferuje je bowiem na wynajem zgodnie z mottem „korzystać zamiast mieć”. Klienci otrzymują maty dostosowane do ich potrzeb. W ustalonych terminach kierowca serwisu firmy MEWA odbiera zabrudzone maty i wymienia je od razu na nowe – już czyste.

mata wejściowa MEWA
MEWA oferuje maty wejściowe i wycieraczki dla firm, które zamawiają te produkty tylko jeden raz i potem ciągle z nich korzystają, nie troszcząc się przy tym o pranie i czyszczenie mat. Źródło: MEWA
Reklama

W zakładach firmy MEWA pranych jest rocznie ok. 2,5 mln mat. Maty czyszczone są w przemysłowych liniach pralniczych, które są w stanie usunąć z nich nawet największy brud i zanieczyszczenia. Jedna mata może być użyta około 200 razy, zanim będzie musiała zostać wymieniona na nową, co przyczynia się do ochrony środowiska. Maty wejściowe dostępne są w dwóch wariantach: jako wycieraczki oraz jako maty z włosiem o charakterze szczeciny dla obszarów szczególnie narażonych na brud. Maty, mające zwykle kolor szary lub czarny, zaopatrzone są od spodu w warstwę antypoślizgową. Może też być na nich umieszczone logo klienta. Więcej: www.mewa-service.pl.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: MEWA Textil-Management

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama