TEMOT i Grupa Recalvi nawiązują współpracę

TEMOT
24.1.2020

Kolejny dystrybutor z Hiszpanii stał się częścią międzynarodowej sieci TEMOT. Grupo Recalvi to główny dealer części na Półwyspie Iberyjskim z 39 sklepami w Hiszpanii i Portugalii. 

Grupo Recalvi to rodzinna firma założona w 1984 roku, specjalizująca się w sprzedaży części samochodowych. Jej siedziba znajduje się w Vigo w Galicji, a oddziały działają na terenie całego kraju: w Madrycie, Maladze, Santiago i Walencji. Reclavi zatrudnia dziś ponad 400 osób.

Firma jest dostawcą części motoryzacyjnych, akcesoriów, maszynerii, narzędzi, lakierów, opon, smarów, diagnostyki, elektromechaniki i innych. Recalvi oferuje swoje towary dla rynku wtórnego od największych producentów: TRW, KYB, Hella, Mann Filter czy Continental. Jednocześnie dostawca sprzedaje swoje oryginalne produkty pod marką Recalvi Origin i stał się największym krajowym dostawcą części zamiennych dla europejskich marek.

Ponadto do grupy należy marka Recalvi Color, która specjalizuje się w blacharstwie i lakiernictwie. Recalvi Motor natomiast reprezentuje hurtownie części, które w szczególności specjalizują się w technologiach silnika.

Zarówno Grupo Recalvi i TEMOT zyskają na tej współpracy. TEMOT wyraźnie będzie mógł zaznaczyć swoją obecność w Hiszpanii i Portugalii, docierając do większej liczby ludzi w obu krajach niż kiedykolwiek. Grupo Recalvi natomiast skorzysta z naszej mocnej siatki dostawców i wsparcia sprzedaży. Ponadto stanie się częścią ogromnej społeczności podobnie myślących firm. Nie możemy się doczekać, aż zaczniemy wspólnie działać na Półwyspie Iberyjskim! – powiedział Fotios Katsardis, prezydent i CEO TEMOT.

Źródło: TEMOT

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę