TEAM STAG w Szczecinie

Maciej Blum
12.9.2018

W ostatni weekend w Szczecinie odbyło się otwarte szkolenie z cyklu TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To kolejne szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., które zgromadziły już ponad 1,5 tysiąca uczestników chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

TEAM STAG to nowy cykl darmowych szkoleń firmy AC, dedykowanych warsztatom posiadającym w swojej ofercie instalacje LPG marki STAG. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski – pierwsze wydarzenie miało miejsce w 2016 r. w Warszawie, a w dniu 8 września br. w Szczecinie odbyło się już piąte szkolenie z tego cyklu. Co ważne, spotkania te charakteryzuje nowatorska, wygodna dla uczestników formuła.

Reklama

Pracownicy warsztatów oraz ich właściciele często nie mają czasu na dedykowane szkolenia produktowe, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowatorskiej formuły spotkań. Zrezygnowaliśmy z całodniowych szkoleń poświęconych jednej tematyce – uczestnicy mogą sami zdecydować, który z tematów interesuje ich najbardziej. Co więcej, mogą wziąć udział w kilku intensywnych szkoleniach odbywających się w ciągu jednego dnia – mówi Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC.

Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowatorskie produkty z serii Q-generacja marki STAG, wymagania ITS/TDT dla warsztatów montujących autogaz, rozwiązania dedykowane autom z bezpośrednim wtryskiem paliwa czy praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej.

Reklama

Uczestnicy docenili także bezpośredni kontakt z Regionalnymi Doradcami Technicznymi oraz Inżynierami Produktu z firmy AC. Spotkanie było doskonałą okazją do zadawania pytań i dzielenia się przemyśleniami.

Źródło: AC

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę