Strategia Inter Cars na najbliższe lata

4.9.2015

Co roku Zarząd Inter Cars SA podczas targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizuje spotkanie. Przypadające w tym roku 25-lecie Inter Cars, jest okazją na podsumowanie i pokazanie kursu na najbliższe lata.

Tematem konferencji, która odbędzie się 18 września o godz. 11:00, jest Strategia Inter Cars SA na lata 2016-2020. Zarząd przestawi swoje cele i plany na kolejne 5-lecie. Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie, na pewno będzie to interesujący temat dla wszystkich.

Jednym z dodatkowych tematów będzie Trampolina do Przyszłości. Młode Kadry to program skierowany do szkół zawodowych oraz technikum, który na celu dostosowanie ich do współczesnych wymogów rynku pracy. Dokonuje tego zarówno przez przekazywanie szkołom najnowszego wyposażenia warsztatowego oraz poprzez transfer wiedzy. Sam program wpisuje się doskonale w koncepcje Inter Cars SA, który podchodzi od rynku, jako do organizmu naczyń zależnych, które nie są w stanie funkcjonować same bez siebie. I tak bez dobrze wykształconych absolwentów nie będą w stanie funkcjonować warsztaty, które wpływają na kondycję dystrybutorów i producentów. Dlatego z punktu widzenia zarządu Inter Cars istotne jest całościowe podejście do rynku i zrównoważony rozwój każdego elementu. 

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę