Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022

Standox otrzymuje Złoty Laur Klienta 2022 Standox
11.7.2022

W wyniku przeprowadzonego na skalę krajową sondażu, nagrodzono ofertę produktową i usługową Standox. Za pierwsze miejsce w kategorii farb i lakierów marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł – Złoty Laur Klienta 2022.

Laur Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 18. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług.

Robert Wysocki, Managing Director Axalta Poland: – Laur Klienta to nagroda szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie jest dla nas najważniejsze. Nagroda potwierdza naszą wiodącą pozycję na rynku, dużą rozpoznawalność marki Standox, a przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród klientów. Profesjonalne serwisy lakiernicze chętnie wybierają nasze produkty - mogą na nich polegać, gdyż uzyskają zamierzony efekt i wysokiej jakości naprawę już za pierwszym razem. Wyróżnienie to jest odzwierciedleniem dynamiki rozwoju naszej firmy oraz motywacją do dalszego działania.

Powiązane firmy

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

Pochodząca z niemieckiego Wuppertalu marka, nie tylko zaopatruje klientów w innowacyjne i przyjazne dla środowiska systemy lakiernicze, oferuje również kompleksowy zakres usług wpierający profesjonalne warsztaty w codziennej pracy.

Robert Wysocki: – W imieniu Standox pragnę podziękować wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem oddając głos na naszą markę.

Informacje na temat produktów i usług marki Standox można znaleźć na stronie www.standox.pl. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na http://laurklienta.pl.

Źródło: Standox

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę